Ik zoek geen echte meester maar je bent wel een beetje dominant en geeft niet graag de controle over. Ik vind het wel heel geil als een man de baas speelt. Maar ik wil ook een keer de rollen omdraaien, kijken hoe dat voelt. Verder vind ik een klik en uitstraling belangrijker dan een sixpack en knap koppie.
Dat gezellige maatje dat ben jij! Dat weet jij nog niet, maar het is toch zo. Ja jij ja! Jij zit nu wat naar jezelf te wijzen en vraagt je af of ik echt jou bedoel, jaaaa ik bedoel echt jou. Kom op, laat mij niet langer wachten en reageer.
Jij bent een leuke en vlotte man die het ook leuk vindt om nieuwe mensen te leren kennen. Of je een relatie hebt of niet, dat maakt me niet uit, is het me niet om te doen. Het lijkt je leuk om samen dingen te ondernemen.
We doen wat we willen en zorgen ervoor dat we er ook voor gaan. Ik ben zo serieus en hopelijk ben jij dat ook. Dat maakt het leven zoveel gemakkelijker, om een ??zielsverwant te hebben!
Begrijpelijk en leuke man met wie ik gemakkelijk kan praten om een ??aantal onderwerpen te delen die we kunnen bespreken. Een man die geen probleem heeft, wat we ook kunnen praten. Iemand die niet moe kan zijn om naar mij te luisteren. Ik ben er zeker van dat we elkaar daardoor gemakkelijk kunnen waarderen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Pimpampet1968, 49 jaar · Hasselt
Een lieve eerlijke man die een beetje geduld heeft met vrouwen. Iemand die mij weer vlinders kan bezorgen en die mij kan laten
Sweetpi19720216, 45 jaar · Hoogblokland
Jij vind het leuk om te experimenteren met een GEBONDEN vrouw die op een bepaalde plek nog maagd te noemen is waar jij al vaker
Fr70, 47 jaar · Elspeet
Lees over mij..............
69Frannie69, 48 jaar · Pamel
Ik ben de dingen anders gaan zien nadat ik merkte dat het er allemaal eigenlijk niet zo toe doet. Ik wil gewoon een man die van
Lannaaa, 45 jaar · Den Burg
Een rugzakje heb je altijd en die kan je open doen en dicht. Mijn rugzak heeft me gemaakt wie ik nu ben. Sterke persoonlijkheid.
Poppetje720813, 45 jaar · Veendam
zo lang je bij mij in de buurt woont is alles bespreekbaar