Ik zoek geen echte meester maar je bent wel een beetje dominant en geeft niet graag de controle over. Ik vind het wel heel geil als een man de baas speelt. Maar ik wil ook een keer de rollen omdraaien, kijken hoe dat voelt. Verder vind ik een klik en uitstraling belangrijker dan een sixpack en knap koppie.
Je bent een vlotte spontane gezellige man waar iedereen zich snel bij op zijn gemak voelt. Je kan zelf overal komen en vind het niet moeilijk om dan thuis een smoesje te moeten verzinnen. Ik weet mijn smoes die ik ga verzinnen al. Misschien zin om eens wat beter kennis te maken met elkaar. Dan komt de rest vanzelf
Als je me geil vind denk ik dat we elkaar echt kunnen verwennen. Ik denk dat dit het begin is van iets geweldigs voor ons. Ben je op zoek naar wat plezier met mij? Laten we het dan gewoon doen. Ik wacht hier op je.
Jij bent een leuke en vlotte man die het ook leuk vindt om nieuwe mensen te leren kennen. Of je een relatie hebt of niet, dat maakt me niet uit, is het me niet om te doen. Het lijkt je leuk om samen dingen te ondernemen.
Jij bent een man die wel houd van een vrouw met een eigen mening en een bijzondere uitstraling. Jij ziet het wel zitten om met mij wat moois op te bouwen en te genieten samen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rhana, 45 jaar · s-Graveland
De ideale man bestaat niet. Of toch wel? Ben jij de ideale man voor mij? Empathisch vermogen, romantisch, een heer in bed die
Kaiittlynn , 48 jaar · Almere
Je vindt het niet erg dat we vrienden worden en uiteindelijk beste vrienden worden, dan gaan we verder. Ik ben voorlopig klaar
Ingerie, 46 jaar · Almere
Laat mij alles weten?
Misschienwel, 49 jaar · Gelrode
Ik ben op zoek naar spanning, romantiek is niet zo zeer een pre. maar moet wel iniatiefnemer zijn. goede potentie
Angelique691, 48 jaar · Eeklo
volgt
Ikzoekjeee, 49 jaar · Eindhoven
Ben op zoek naar jou! De leukste man van Nederland die mij het gelukkigste gevoel zal bezorgen! Heb jij een leuk karakter en