Persoon die zijn tijd voor mij zal bieden, zodat ik me niet zo alleen en verdrietig voel. Mensen die me niet kunnen opmerken omdat ik iets draag maar omdat hij me eerst leuk vindt, ziet hij mij. Mensen die meegaan, dus ik voel niet dat ik alleen ben.
Ik hoop dat je niet naar me opkijkt omdat ik gewoon een mens ben. Helaas heeft dit me enkele relaties gekost. Een man die weet wie ik ben en niet naar mijn bankrekening kijkt, een man die mij en mijn buurman respecteert. Ben je gedreven en heb je ook de motivatie om nieuwe dingen te beginnen?
Ik zou graag die lekkere harde pik willen waar ik op kan rijden. Dat is zo lekker en zo fijn ook, en als het zo moet zijn dan mag dat ook zeker de jouwe zin. Hygiene is belangrijk!
De man waarnaar ik op zoek ben is een man die nog gelooft in het beschermen en lief te hebben voor en van een vrouw en ook de belangen van die vrouw op de eerste plaats heeft staan. Daarbij vind ik een kerel die weet wat te doen in het leven en met beide benen stevig in de maatschappij staat, erg aantrekkelijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cass33, 47 jaar · Werkhoven
Ik ben geen vrouw die veeleisend is dat past niet bij me. Ik laat je in de waarde en verwacht dat ook terug. Eigenlijk wil ik gewoon
Hay Ley, 47 jaar · Klerken
Zou jij mijn partner kunnen zijn en elkaar kunnen geven waar we zo naar verlangen? Een relatie zou zeker aan de orde kunnen
Debjah, 48 jaar · Schalkwijk
Macho en extravagante mannen hou ik van. Leeftijd hou ik niet van en zegt me echt niets.
Binnenpretzel, 49 jaar · Diest
Jij bent een man die voor gevoel gaat en karakter, want zo ben ik namelijk ook. Ik vind het wel belangrijk dat je er verzorgd
JoyinmyLife, 49 jaar · Diemen
Ik zoek voornamelijk een toffe man die van aanpakken weet. Hygiëne en netjes verzorgd vind ik wel zeer belangrijk.
Sannelady, 46 jaar · Eethen
Zie jij het ook zitten om vanaf nu lekker te genieten samen, en misschien ook wat andere leuke dingen erbij, samen met mij!