Een lieve, spontane, eigenwijze, zelfstandige, ondernemende, positieve, zorgzame en sportieve vrouw ontmoet hier graag een lieve, moderne man (45-55 jaar) die net als ik zin heeft om samen leuke dingen te ondernemen.
Persoon die zijn tijd voor mij zal bieden, zodat ik me niet zo alleen en verdrietig voel. Mensen die me niet kunnen opmerken omdat ik iets draag maar omdat hij me eerst leuk vindt, ziet hij mij. Mensen die meegaan, dus ik voel niet dat ik alleen ben.
Je moet wel weten denk ik waar ik nu naar op zoek ben, ik hou echt van seks. Ik mis echt de seks die ik had met mijn man. Sinds hij er niet meer is heb ik geen seks meer gehad met een man. Dus misschien kun jij me wat van je tijd geven?
Ik ben op zoek naar een nette man of heer met een goed hart en grote waarden. Een man die volwassen genoeg is om te willen bouwen aan een solide relatie en voor een langere tijd een serieuze relatie aan te gaan. Natuurlijk met wederzijds respect en liefde. Een man die samen met mij in het leven nieuwe ervaringen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jay Linn72, 45 jaar · Bruinisse
Je bent een romantisch persoon, die net als ik van de zee houd, van het water en alles wat er bij komt kijken. We zullen het samen
Amsterdamse, 45 jaar · Amsterdam
Hoewel ik goede vrienden heb en een ex man die ik regelmatig spreek, wil ik meer in mijn leven dan alleen een gezellige man.
DorinSingle2016, 47 jaar · Waregem
Volgt
-19Anne71-, 46 jaar · Bergen op Zoom
Echte liefde en echt geluk is alles wat we nu nog nodig hebben. Dus we doen gewoon wat we leuk vinden en doen waar we van houden.
Beschamend, 47 jaar · Borgloon
Jij bent in voor spanning en houdt er van om lekker los te gaan met een vrouw. Eventueel voor vaker. Ik vind het belangrijk dat
Paulie7107, 46 jaar · Adinkerke
Je bent een man die net als ik heel wat heeft meegemaakt en wel een rustpunt kan gebruiken. Je kleed je netjes en je vind het belangrijk