Je bent een vlotte spontane gezellige man waar iedereen zich snel bij op zijn gemak voelt. Je kan zelf overal komen en vind het niet moeilijk om dan thuis een smoesje te moeten verzinnen. Ik weet mijn smoes die ik ga verzinnen al. Misschien zin om eens wat beter kennis te maken met elkaar. Dan komt de rest vanzelf toch?
Ontvangen kan ik niet maar ik kan wel naar je toe komen. Ik spreek het liefste overdag af maar ook 's avonds kan ik me wel eens vrij maken. Je mag gerust jonger zijn dan mij, dat vind ik niet erg. Eigenlijk doet leeftijd er helemaal niet toe, als je maar geil en potent bent en van spannende dingen houdt.
Geluk is alles wat we nodig hebben en ik ben er ook klaar voor. Het is een mooi moment en ik denk er veel over na. Dus laten we gelukkig zijn en alle dingen doen die we nu zo leuk vinden!
Een echte lieverd, een man die tegen een stootje kan maar er ook echt voor mij is, en dat ben ik natuurlijk ook voor jou. Hou van een wijntje en lekker eten, reizen en er samen op uit te gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Xx Gwen , 48 jaar · Goirle
Ik geloof dat dit binnenkort het begin zal zijn van iets goeds en geweldigs voor ons. Ik kan je alle dingen geven die je wilt.
XRhodeeX , 45 jaar · Hichtum
Ik ben de vrouw zonder een probleem, niet toen mijn ex-man vals speelde en we een scheiding hadden. Op dit moment, godzijdank
Ammmy2u, 48 jaar · Lexmond
Een vrije type man die ook kan doen wat hij maar wil. Een man die geen angst heeft. Een man die risico's durft te nemen. En ik zit
Spetter, 48 jaar · s-Heerenberg
Ik heb geen strak lijf meer (2 kids hé) maar voel me wel goed in mn vel en ben best trots op mijn lijf. Ik zoek iemand die
Annefleur72, 45 jaar · Oosterhout
Dus bij deze beter ik mijn leven en wil k er nu echt voor gaan. Ik al wel gemerkt dat er echt hele leuke mannen zijn dus ik hoop dat
X Reynah, 49 jaar · Zeewolde
Ik zoek een man die zijn vele dromen echt vervult, in de beste omstandigheden verkeert en de perfecte vrouw van zijn dromen