Mijn hart zal een sterke man toebehoren, de man die in mijn hart de vlam zal doen ontwaken! Ik ben een vrouw die van het vertrouwen van de man houdt en van de man die voor zijn vrouw kan zorgen! Ik heb altijd gedroomd van zo'n man, met wie ik zo samen kan zijn! Ik wil dat hij een resolute en dappere man is! Met zo'n man wil ik een relatie gaan hebben, ! Ik zal hem in alles steunen en zal met samen met hem mijn best doen iets geweldigs te bereiken.
Een single of gescheiden man is wat ik hier zoek. Ik heb een klein verzoekje aan jou. Hoe zie jij jouw eerste date met mij en wat kan ik van jou precies verwachten? En ben jij een beetje sportief aangelegd? Doe jij aan sport?
Jij bent ook toe aan wat fleurigheid in jouw leven. Iemand die de sfeer kan brengen en het samen met jou nog fijner maakt. Jij kan jou zelf prima vermaken en hebt hobby's en vrienden, maar net zoals mij zoekende naar iemand van het andere geslacht voor net wat meer dan dat.
ik ben op zoek naar een discrete, open-minded vriend. Hij zal mijn metgezel zijn wanneer ik ga uit voor een concert of films, maar zonder verplichtingen en zonder verplichtingen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ilovedrakebell, 45 jaar · Brugge
Je hebt het goed voor elkaar in het leven alleen ook jij mist die ene ..misschien vullen we elkaar aan?
Wilwl, 47 jaar · Naarden
Dus zoek jij net als ik iemand om deze dagen op een leuke manier gevuld te krijgen. En niet meer alleen te zijn. Gewoon iemand
Dagmar1972, 45 jaar · Antwerpen
geen roker, nederlandstalig, uit het Antwerpse
Schoneslaapster, 47 jaar · Heerenveen
Als je maar van neuken houdt en er verzorgd uitziet. En het moet natuurlijk discreet
Nekita2013, 47 jaar · Haarlemmerliede
als je maar geil bent
Wilboys, 49 jaar · Berg
Ben jij dan degene die ik zoek? Degene die mijn hart komt verwarmen en mij in vuur en vlam zet?