Geluk is alles wat we nodig hebben en ik ben er ook klaar voor. Het is een mooi moment en ik denk er veel over na. Dus laten we gelukkig zijn en alle dingen doen die we nu zo leuk vinden!
Jij bent iemand die van gezelschap houdt, humor heeft. Echt samen dingen wil doen en ook open staat voor een discussie. Je bent iemand die het rustig aan wil doen maar zeker serieus is in het opbouwen van een fijne relatie.
Jij bent een man die wel houd van een vrouw met een eigen mening en een bijzondere uitstraling. Jij ziet het wel zitten om met mij wat moois op te bouwen en te genieten samen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sam0199, 45 jaar · Garminge
Een geile vent lekker geschapen en verzorgd. Eventueel interesse in een trio, met een goede vriendin van mij erbij. En heel
XRhodeeX , 45 jaar · Hichtum
Ik ben de vrouw zonder een probleem, niet toen mijn ex-man vals speelde en we een scheiding hadden. Op dit moment, godzijdank
-Vnss-, 47 jaar · Breskens
Mannen die mij op zijn eigen manier kunnen respecteren. Een man die weet wat hij wil Een intelligente man is ook mijn type.
Kalleey, 46 jaar · Poperinge
Ik zoek hier dus een man die mijn wel aandacht wil geven en samen leuke dingen met mij wilt gaan doen, een dagje weg of lekker
Beschamend, 47 jaar · Borgloon
Jij bent in voor spanning en houdt er van om lekker los te gaan met een vrouw. Eventueel voor vaker. Ik vind het belangrijk dat
Shilooh, 47 jaar · Dussen
Ik ben op zoek naar een leuke fatsoenlijke kerel die mijn vriend en metgezel kan zijn.