De man waarnaar ik op zoek ben is een man die nog gelooft in het beschermen en lief te hebben voor en van een vrouw en ook de belangen van die vrouw op de eerste plaats heeft staan. Daarbij vind ik een kerel die weet wat te doen in het leven en met beide benen stevig in de maatschappij staat, erg aantrekkelijk. Niet aantrekkelijk vind ik mannen die niets doen en alleen maar afwachten.
Jij wilt alleen sex en vind het niet erg om je gebruikt te voelen als wij klaar zijn. Ik zoek geen liefde want ik heb even een pauze genomen van mijn vorige relatie en die zou misschien weer op gang komen. Geen jaloerse type en aanhankelijk. Deze mami heeft wel wat ruimte nodig als ik er behoefte aan heb.
Jij bent die lieve man die veel warmte en genegenheid kan bieden. Misschien in tegenstelling tot anderen maakt het mij niet uit hoe oud of jong jij bent, van welke afkomst of hoe je opgeleid bent. Een leuk contact kan op elke manier ontstaan zonder dat er bepaalde voorwaarden zijn.
Je bent lekker spontaan, je gaat er graag op uit, je vind iets ondernemen leuker als je het samen kan doen, je weet hoe een romantische avond er uit moet zien!!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
WhosNexty, 46 jaar · Apeldoorn
Vul ik nog wel een keer in....
ButterflyElsa3, 45 jaar · Espel
Lekker samen in de jacuzzi en doen waar we zin in hebben. Of heb jij nog een betere plek voor ons tweetjes, ik sta overal wel open
Jaak197006, 47 jaar · Hofstade
Leuke man of koppel. Graag genieten van sex, ruime fantasie en sociaal ingesteld zijn.
Frolenicole, 45 jaar · Venlo
Je bent niet opzoek naar een fotomodel ,en bent zelf ook geen type die de hele dag voor de spiegel staat. Lachen is gezond en
Cacacarolina, 45 jaar · Lampernisse
Een echte levensgenieter zo omschrijven ze jou met een mooi postuur, mooie opwindende ogen, die boekdelen spreken. Jij
Suikerbuikje, 45 jaar · Almere
Een man die geen vooroordelen heeft. Maar eerst wil verkennen en ontdekken voor je een oordeel velt over iemand zijn persoonlijkheid.