Plezier in bed is het voornaamste en ook waar ik graag voor ga met jou. Als ik dat kan hebben dan ben ik daar wel tevreden mee. Niets kan op tegen een perfecte sekspartij! Ben jij mijn man en gaan wij er op los?
Jij moet wat dat betreft wel praktisch zijn, in de zin dat wij elkaar leren kennen als gewone mensen om daarna lekker te gaan neuken, ik houd daar wel van op het op die manier te doen. Als ik je eenmaal persoonlijk zou kunnen bereiken, zou ik willen dat je altijd bereid bent om contact met mij te hebben wanneer
ik ben op zoek naar een discrete, open-minded vriend. Hij zal mijn metgezel zijn wanneer ik ga uit voor een concert of films, maar zonder verplichtingen en zonder verplichtingen.
Je hoeft van mij geen romanticus te zijn of een ware cupido, maar een beetje romantiek heeft elke vrouw wel nodig. Voor mij is het fijn als je het op een totaal eigen manier aan me kan laten zien en merken dat je er altijd bent