Als jongens niet zo serieus zijn, vragen ze misschien niet veel van me want wat heeft het voor zin? Het kan zelfs een beetje schokkend zijn als iemand echt een aantal eisen aan mij stelt en als niemand eerder heeft gewezen op je rare gedrag. Wees serieus !
Ik hoop dat je niet naar me opkijkt omdat ik gewoon een mens ben. Helaas heeft dit me enkele relaties gekost. Een man die weet wie ik ben en niet naar mijn bankrekening kijkt, een man die mij en mijn buurman respecteert. Ben je gedreven en heb je ook de motivatie om nieuwe dingen te beginnen?
Sportieve man die van kinderen houdt (ik heb er twee) en begrijpt dat ik een rugzakje met me mee draag die af en toe de kop op kan steken. Je krijgt er een liefdevolle en vrolijke vrouw voor terug die ondanks alles positief in het leven staat.
Ik zoek echt het avontuurlijke in een man zodat we er samen lekker op uit kunnen gaan, echt kunnen genieten van leuke dingen en natuurlijk vooral van elkaar. Verder goed verzorgd, lekker veel gevoel voor humor, en gewoon lekker jezelf zijn want dat ben ik ook.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Apolonia45, 48 jaar · Apeldoorn
Ouder dan 40 jaar
BlondeCeleste, 46 jaar · Hoef en Haag
Ik vind het leuk als een man een beetje sexy is. Ik denk dat het belangrijk is dat hij wat warmte uitstraalt. Ik hou ervan als
Dodo680608, 49 jaar · Maastricht
Heerlijk samen naakt door het huis heen lopende genietend van elkaar, en niet van elkaar af kunnen blijven lijkt mij gewoon
Sabine69, 48 jaar · Vorst
Kijk jij er niet van op als een vrouw wat alternatiever is dan een ander! En vind je dat zelfs wel leuk en grappig. Ben jij een
VdBinkel, 49 jaar · Berkel-Enschot
Voetbal ga je voor thuisblijven. Je weet van tevoren wat er komt en je gaat er zeker voor zitten. Je wilt dan ook niet gestoord