Een leuke man die het heerlijk vind om in zijn vrije uurtjes films te kijken samen met mij op de bank met een heerlijk wijntje of biertje. Je leeftijd vind ik niet belangrijk maar ik zoek wel iemand met de nodige levenservaring.
Ik zoek gewoon een heerlijke vent voor seks, niets meer en niet minder. Jij moet wel in staat zijn om lekker door te gaan, variaties en speeltjes mag en kan allemaal. En misschien heb jij nog wel een heerlijke fantasie of wens. Zullen wij dan eens kijken of wij dit kunnen waarmaken samen?
Hallo stijlvolle, liefdevolle, ontwikkelde man; Is dit de plek om jou te leren kennen? Ik wil graag langzaam bewust worden van wat we gemeenschappelijk hebben, wat we delen en wat ons bindt.
Jij bent iemand die van gezelschap houdt, humor heeft. Echt samen dingen wil doen en ook open staat voor een discussie. Je bent iemand die het rustig aan wil doen maar zeker serieus is in het opbouwen van een fijne relatie.
Ik voel me aangetrokken tot mensen die grote doelen stellen en er alles aan doen om ze na te streven. Zelfs als je levensdroom moeilijk te bereiken is, moet je hard werken om dit te bereiken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Celesteberkel, 47 jaar · Berkel-Enschot
Je bent idealistisch, wat betekent dat je je dromen waar wilt maken. Je bent net zo ongeduldig als dat je geduldig kan zijn,
FelicityXO, 46 jaar · Beek
Ik zou graag een man willen ontmoeten die begripvol is en gevoelig is voor mijn behoeften, terwijl hij heel zachtaardig is
Fr70, 47 jaar · Elspeet
Lees over mij..............
NaoMien, 45 jaar · Drogeham
Vind jij het leuk om samen lekker op restauranten tocht te gaan! Zodat je ook niet alleen uit eten moet gaan, en dan helemaal
TanteDorine, 48 jaar · Susteren
Bouwen we samen wat moois op en gaan we niet te snel wat doen? Want daar zou ik me niet goed bij voelen. Ik zoek wel een seksmaatje