Een leuke man die het heerlijk vind om in zijn vrije uurtjes films te kijken samen met mij op de bank met een heerlijk wijntje of biertje. Je leeftijd vind ik niet belangrijk maar ik zoek wel iemand met de nodige levenservaring.
Ik ga ervoor zorgen dat we nu genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen. Ik zal al het goede doen dat het leven ons kan geven. Ik ben er vrij zeker van dat we samen een goede tijd zullen hebben.
Persoon die zijn tijd voor mij zal bieden, zodat ik me niet zo alleen en verdrietig voel. Mensen die me niet kunnen opmerken omdat ik iets draag maar omdat hij me eerst leuk vindt, ziet hij mij. Mensen die meegaan, dus ik voel niet dat ik alleen ben.
Jij bent een man die wel houd van een vrouw met een eigen mening en een bijzondere uitstraling. Jij ziet het wel zitten om met mij wat moois op te bouwen en te genieten samen.