Jij bent een leuke en vlotte man die het ook leuk vindt om nieuwe mensen te leren kennen. Of je een relatie hebt of niet, dat maakt me niet uit, is het me niet om te doen. Het lijkt je leuk om samen dingen te ondernemen.
♥ Overijssel ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Tja, alles wat ik hier boven heb geschreven, dat wil je wel doen. En misschien heb je zelf ook nog wel geile ideetjes, ik sta er in ieder geval voor open.
Ik zou graag iemand willen ontmoeten die mijn grijze dagen weer stralend zou kunnen maken, mij weer zou kunnen laten stralen en die ik mijn diepste geheimpjes en fantasieën kan toevertrouwen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rauwwwr, 45 jaar · Ees
Denk jij dat jij kan geven waar ik behoefte aan heb, ben je lief, sta jij open voor super leuk contact en wil jij als er een goede
Assie1971, 46 jaar · Groningen
Ik hou van uitgaan en leuke dingen doen
Plushsusan, 46 jaar · Delfzijl
Je bent eerste klas fit en weet precies waar de zwakke plekken zijn? Met de juiste aanpak en noodzakelijke vloeistoffen verloopt
ElfiE6908, 48 jaar · Aarschot
Niet te veel plannen, spontaan dingen ondernemen dat zit wel in jou. Jij zou ook graag weer een leuke vrouw vinden om dingen
KayleeXx-, 46 jaar · Vissenaken
Goede persoon, tolerant, kalm, lief en aardig. Ik vind het ook geweldig dat de man heel duidelijke ideeën heeft en gepassioneerd
Emanuelll0, 47 jaar · Oldehove
Als je stout wil zijn ben ik de juiste persoon. Wil enkel plezier samen met een man. En dat kunnen we heel gemakkelijk doen.