Je hoeft van mij geen romanticus te zijn of een ware cupido, maar een beetje romantiek heeft elke vrouw wel nodig. Voor mij is het fijn als je het op een totaal eigen manier aan me kan laten zien en merken dat je er altijd bent
Niet gelijk te hoge verwachtingen en geduldig bekijken hoe alles zal gaan,sommige dingen zijn nou eenmaal niet te voorspellen en daarom maar eerst samen wat drinken of eten?
Ik zoek gewoon een heerlijke vent voor seks, niets meer en niet minder. Jij moet wel in staat zijn om lekker door te gaan, variaties en speeltjes mag en kan allemaal. En misschien heb jij nog wel een heerlijke fantasie of wens. Zullen wij dan eens kijken of wij dit kunnen waarmaken samen?
Plezier in bed is het voornaamste en ook waar ik graag voor ga met jou. Als ik dat kan hebben dan ben ik daar wel tevreden mee. Niets kan op tegen een perfecte sekspartij! Ben jij mijn man en gaan wij er op los?
Een lieve, spontane, eigenwijze, zelfstandige, ondernemende, positieve, zorgzame en sportieve vrouw ontmoet hier graag een lieve, moderne man (45-55 jaar) die net als ik zin heeft om samen leuke dingen te ondernemen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lachbeelllroos, 47 jaar · Boortmeerbeek
Je zoekt er niet te veel achter gelijk. Je bent misschien zelf ook gescheiden en voor de rest maakt het me helemaal niks uit.
Fiere-fluitster, 48 jaar · Turnhout
Je houd van theater en kan het wel aan dat ik een vrolijke af en toe drukke dame ben? Betrouwbaar moet je zeker zijn en eerlijk
Marell, 49 jaar · Emmen
hygienisch, geschoren, veilig, verstandig. Ervaring of niet, is niet een probleem, maar je moet geen bezwaar hebben tegen
Jolandaop, 46 jaar · Zande
Een aardige galante man die niet te veel met zichzelf bezig is. Jij staat open voor het ontmoeten van nieuwe mensen. Ik heb
Funn, 49 jaar · Amsterdam
Relaxed, houdt van fijn sfeertje.
NeverHurry, 45 jaar · Impe
Ik heb geen stereotype man waar ik op val. Ik vind het belangrijk dat een man tijd met me door wil brengen, en oprecht geïnteresseerd