Verleid me, bemin me, neuk me, streel me en laat me. Dat is de juiste volgorde voor zo een beetje iedere man met een stijve op een man na die hierboven beschreven staat , de kans dat de bliksem me 10 x treft is groter dan dat ik die man ga vinden.
Niet gelijk te hoge verwachtingen en geduldig bekijken hoe alles zal gaan,sommige dingen zijn nou eenmaal niet te voorspellen en daarom maar eerst samen wat drinken of eten?
De man waar ik graag verder mee zou willen gaan mag een rugzakje bij zich dragen, het heeft je gevormd tot wie en wat je nu bent, het geeft je levenservaring. Ik heb verder geen wensenlijstje, als ik je zie dan weet ik wat ik zocht en waar ik graag de mooie en minder mooie momenten in het leven mee zou willen delen