ik ben op zoek naar een discrete, open-minded vriend. Hij zal mijn metgezel zijn wanneer ik ga uit voor een concert of films, maar zonder verplichtingen en zonder verplichtingen.
De man waarnaar ik op zoek ben is een man die nog gelooft in het beschermen en lief te hebben voor en van een vrouw en ook de belangen van die vrouw op de eerste plaats heeft staan. Daarbij vind ik een kerel die weet wat te doen in het leven en met beide benen stevig in de maatschappij staat, erg aantrekkelijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zomaariemand, 49 jaar · Roeselare
Ik kan natuurlijk niet in mijn eentje doorgaan. Ik wil iemand vinden die dat samen met mij wilt gaan doen. Ben jij allang alleen.
Make Me Wild, 49 jaar · Vlissingen
Jij vindt het erg opwindend om een genegeerde vrouw als mij te laten genieten. Dit windt jou meer op dan in een normale situatie.
Loesx, 46 jaar · Hoboken
Een fijne man die mij weer een compleet kan maken en met wie ik een mooie relatie kan opbouwen. Als je kinderen hebt is dat geen
Nancy , 45 jaar · Zeewolde
LInges, 45 jaar · Ederveen
Wil jij ook een seksmaatje en je verder niet binden? Ik vind dat wel een mooi idee en ik hoop een maatje te vinden voor vaker,
Sangriaq, 45 jaar · Oldenzijl
ik ben op zoek naar sexuele contact met een man, liefst verzorgt en hygienisch. Geen rare types. dit is geen liefdes verzoek