Jij moet wat dat betreft wel praktisch zijn, in de zin dat wij elkaar leren kennen als gewone mensen om daarna lekker te gaan neuken, ik houd daar wel van op het op die manier te doen. Als ik je eenmaal persoonlijk zou kunnen bereiken, zou ik willen dat je altijd bereid bent om contact met mij te hebben wanneer het mij uit zou komen.
Jij bent mijn newbee en ik zal jouw bloem zijn. Je zult je pollen gebruiken om me te voeden. Je bent een perfect mannelijk pakket. Je bent gezond en je hebt een enorm libido voor seks. We zullen een goede relatie hebben. Geen kwaad, geen druk.
Natuurlijk ben jij net zo geil of nog geiler als ik, lekker met jezelf aan het spelen, maar jouw pik wilt liever ook in een echt sappig kutje toch? De smaak van mijn sapjes daar zul jij van genieten en je neukt mij het liefst overal!
Jij bent een leuke en vlotte man die het ook leuk vindt om nieuwe mensen te leren kennen. Of je een relatie hebt of niet, dat maakt me niet uit, is het me niet om te doen. Het lijkt je leuk om samen dingen te ondernemen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tiffanny5, 48 jaar · Emmeloord
We gaan het super krijgen samen en elkaar gelukkig maken. Ik wil er alleen voor gaan als jij er klaar voor bent en we maken er
Tasty, 46 jaar · Maastricht
Als je maar lief bent. En oh ja, ik hoop dat je een goed uithoudingsvermogen hebt!
LiekedeLie, 48 jaar · Lauwe
Graag wil ik een stoute en joviale man ontmoeten om mee te lachen, (sex)dates mee te hebben en er een fijne tijd mee te maken.
Mussclevrouw, 48 jaar · Hengelo
Je vind het niet erg dat ik altijd heb gesport en dat ik dus ook nu nog elke dag even ga sporten. misschien dat je met me mee gaat
Mila197007, 46 jaar · Beverwijk
Jij bent ook op zoek naar iemand waarmee je kunt genieten van het leven en vind het leuk om erop uit te gaan. Veel lol hebben,
Maaikeloeff, 45 jaar · Breedenbroek
Waar ben je naar op zoek? Ik zoek dus een leuke man waar ik iets mee kan opbouwen en dat het ook gewoon echt jaren mag duren en dat