ik ben op zoek naar een discrete, open-minded vriend. Hij zal mijn metgezel zijn wanneer ik ga uit voor een concert of films, maar zonder verplichtingen en zonder verplichtingen.
Een leuke man die het heerlijk vind om in zijn vrije uurtjes films te kijken samen met mij op de bank met een heerlijk wijntje of biertje. Je leeftijd vind ik niet belangrijk maar ik zoek wel iemand met de nodige levenservaring.
Een lieve, attente, aantrekkelijke en intelligente man. Die serieus kan zijn als het moet maar ook de nodige humor heeft. Die met zijn twee voeten op de grond staat en ook kan relativeren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Patriesh, 48 jaar · Heibloem
Rond mijn leeftijd en er geen moeite mee hebben dat ik voor mijn werk regelmatig weg ben
Gelukszoeker, 46 jaar · Tongerlo
Eerlijk en betrouwbare goed uitziende man. Ook moet jij vrijgezel zijn en op zoek zijn naar een gezellige vriendin. Als het
Josie2301, 47 jaar · Nieuwkerke
Een echte heer zou heel interessant zijn voor mij, iemand die respect heeft voor vrouwen dat is wat ik wil vinden in een man!
NatuRals, 48 jaar · Valkenburg
Discrete contact met een leuke man die houd van seks en gezette vrouwen met een volle ronde cup E. Je kunt een vrouw goed verwennen
MoniSingle, 45 jaar · Kruiningen
Volgt
Langeteugels, 46 jaar · Genk
Ik zoek een leuke, lieve, respectvolle man die ook van een grapje houd op zijn tijd. Welke samen leuke dingen wil doen, en echt