Ik zoek iemand met wie ik kan praten eerlijk en oprecht. Iemand die er voor me wil zijn als ik het weer moeilijk heb. Maar ook in tijdens zoals nu als het echt heel goed met me gaat. Ik zoek een man die lijkt op een knuffelbeer namelijk zacht lief teder en heel erg knuffelbaar. Ik kijk niet meteen naar het uiterlijk ik vind het innerlijk net zo belangrijk.
Een lieve, spontane, eigenwijze, zelfstandige, ondernemende, positieve, zorgzame en sportieve vrouw ontmoet hier graag een lieve, moderne man (45-55 jaar) die net als ik zin heeft om samen leuke dingen te ondernemen.
Plezier in bed is het voornaamste en ook waar ik graag voor ga met jou. Als ik dat kan hebben dan ben ik daar wel tevreden mee. Niets kan op tegen een perfecte sekspartij! Ben jij mijn man en gaan wij er op los?
Ik heb een eigen zaak maar ben niet meer zoals vroeger 7 dagen in de week aan het werk gelukkig dus ik heb zeker veel tijd om in een man te steken als het wat wordt. Ik val op doortastend verrassend en een klein beetje romantisch.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Blijflachen, 48 jaar · Lelystad
Waarom zouden we dan alleen zijn als we het zo fijn met elkaar kunnen hebben? Jij houdt net als ik van dieren, het avontuur opzoeken
HannieDB, 45 jaar · Machelen
Ik ben op zoek naar sex, maar wel met een betrouwbaar iemand. Ik hoef niet veel van jou te weten, ik wil gewoon dat je te vertrouwen
Zonnedame, 47 jaar · Aalst
Liefdevol, humoristisch en met het hart op de juist plaats weet jij mij misschien wel te verleiden, en het zou fijn zijn als
Daniine, 48 jaar · Alblasserdam
Ik hou van mijn carrière en ik probeer om onafhankelijk te zijn. Ik heb mijn eigen plek en betaal mijn eigen rekeningen.
Myllie, 45 jaar · Middelburg
Ik ben klaar om bij iemand te zijn die me seksueel kan bevredigen, dat is alles wat ik heel erg graag wil hebben. Als je mijn seksmaatje
Lola S, 46 jaar · Geldermalsen
Je bent vrij wanneer mijn reis is en je vertelt me waar je dan bent. We zullen samen zoveel plezier hebben!