Zou je eens met mij willen afspreken op een plekje waar we betrapt kunnen worden, of wil je het gewoon lekker veilig thuis doen? Niks is mij te gek en ik kan al je dromen uit laten komen!
Jij bent ook toe aan wat fleurigheid in jouw leven. Iemand die de sfeer kan brengen en het samen met jou nog fijner maakt. Jij kan jou zelf prima vermaken en hebt hobby's en vrienden, maar net zoals mij zoekende naar iemand van het andere geslacht voor net wat meer dan dat.
Een lieve, spontane, eigenwijze, zelfstandige, ondernemende, positieve, zorgzame en sportieve vrouw ontmoet hier graag een lieve, moderne man (45-55 jaar) die net als ik zin heeft om samen leuke dingen te ondernemen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
PussyDelight, 49 jaar · Kortrijk
Een kattenliefhebber, Niet in het bezit zijn van een hond. aardig, ondeugend, een leider, af en toe een beetje stout...
Ineke1970, 46 jaar · Monster
Vrij zijn maar toch samen. Dat is eigenlijk wat ik zoek in een relatie. Hoe we dat kunnen invullen weet ik niet maar denk dat
Dekleiedingen, 45 jaar · Antwerpen
Gewoon lief en gewoon aardig. Attent en weten hoe je met een dame om moet gaan. Dan zijn we al een stuk verder
Edammerbelegen, 45 jaar · Edam
Ik zoek een leuke man :-) Humor, diepgang, gevoelsmens. Het lijkt niet veel maar toch kan ik het maar niet vinden. Wellicht
Machaillah, 47 jaar · Echteld
Ben jij een man die mij kan laten lachen en gelukkig maken, mij mezelf kan laten zijn en mij wil steunen ?
Miekewilgenieten, 45 jaar · Almere
Een serieuze man die open staat voor een relatie, die graag een band met mij zou willen opbouwen om te zien of het klik en of we