Ik heb een man nodig die me zal inspireren en me zal leren om iets leuks aan het leven toe te voegen. Mensen die wat positieve dingen met me kunnen delen. En een man die mijn maatje is voor een avontuur!
No nonsen ,verzorgd ,humor , open en goede gespreks partner ,en een niet te hooge relatie verwachting hebben en zien waar het schip strand.
Molgle, 49 jaar · Ommen
♥ Overijssel ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Tja, alles wat ik hier boven heb geschreven, dat wil je wel doen. En misschien heb je zelf ook nog wel geile ideetjes, ik sta er in ieder geval voor open.
Een lieve, spontane, eigenwijze, zelfstandige, ondernemende, positieve, zorgzame en sportieve vrouw ontmoet hier graag een lieve, moderne man (45-55 jaar) die net als ik zin heeft om samen leuke dingen te ondernemen.
Plezier in bed is het voornaamste en ook waar ik graag voor ga met jou. Als ik dat kan hebben dan ben ik daar wel tevreden mee. Niets kan op tegen een perfecte sekspartij! Ben jij mijn man en gaan wij er op los?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BeautyBianc, 46 jaar · Papenvoort
Een heel aardige man die weet hoe hij zijn vingers moet gebruiken om me rillingen te geven. Wie zal op het juiste moment zijn
JazlynLove, 48 jaar · Roosbeek
Een kerel die allebei mijn gaatjes tevreden kan laten voelen. Een kerel die er klaar voor is om seks met mij te hebben en mij
Ashlyynn, 45 jaar · Vucht
Je bent interessant, hebt een groot gevoel voor humor en wilt mij beter leren kennen. Ik heb iets voor mannen met lang haar
Happy19702013, 47 jaar · Reeuwijk
Volgt
Faunneh, 45 jaar · Emmeloord
Je bent een aardige en lieve man die bereid is om me ergens met me naartoe te gaan. Ben je klaar voor de nieuwe stap in je leven
GescheidenVrouw, 48 jaar · Driemond
Ik wil graag een leuke spontane en gezellige man ontmoeten. Ik hoop hem hier te kunnen vinden! Stuur me een berichtje en wie