Ontvangen kan ik niet maar ik kan wel naar je toe komen. Ik spreek het liefste overdag af maar ook 's avonds kan ik me wel eens vrij maken. Je mag gerust jonger zijn dan mij, dat vind ik niet erg. Eigenlijk doet leeftijd er helemaal niet toe, als je maar geil en potent bent en van spannende dingen houdt.
Jij bent mijn newbee en ik zal jouw bloem zijn. Je zult je pollen gebruiken om me te voeden. Je bent een perfect mannelijk pakket. Je bent gezond en je hebt een enorm libido voor seks. We zullen een goede relatie hebben. Geen kwaad, geen druk.
Hallo stijlvolle, liefdevolle, ontwikkelde man; Is dit de plek om jou te leren kennen? Ik wil graag langzaam bewust worden van wat we gemeenschappelijk hebben, wat we delen en wat ons bindt.