Ik val op mannen met lang haar, dus als je lang haar hebt is dat duidelijk in je voordeel. Als je iets weg hebt van Clint Eastwood moet je ook gelijk reageren! ;)
Als jongens niet zo serieus zijn, vragen ze misschien niet veel van me want wat heeft het voor zin? Het kan zelfs een beetje schokkend zijn als iemand echt een aantal eisen aan mij stelt en als niemand eerder heeft gewezen op je rare gedrag. Wees serieus !
Een single of gescheiden man is wat ik hier zoek. Ik heb een klein verzoekje aan jou. Hoe zie jij jouw eerste date met mij en wat kan ik van jou precies verwachten? En ben jij een beetje sportief aangelegd? Doe jij aan sport?
Een echte lieverd, een man die tegen een stootje kan maar er ook echt voor mij is, en dat ben ik natuurlijk ook voor jou. Hou van een wijntje en lekker eten, reizen en er samen op uit te gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Miekewilgenieten, 45 jaar · Almere
Een serieuze man die open staat voor een relatie, die graag een band met mij zou willen opbouwen om te zien of het klik en of we
Gentseliefde, 46 jaar · Gent
ik zou graag in contact komen met mensen,die ook open en communicatief vaardig zijn en een beetje humor hebben! verder heb
Delicate, 48 jaar · Apeldoorn
Opzoek naar een leuke vrouw. Voor de mooie dingen in het leven
Salma1201, 47 jaar · Genderen
Neuk mijn kutje en ook mijn borsten . Beide zijn zo lekker en ik ben zo geil. Als jij die man bent die me wil neuken, doe het gewoon.
Ca-Ra-Xx, 48 jaar · Iddergem
Ik zoek iemand waar ik graag tijd mee wil door brengen. Dat is het eerste waar ik nu aan denk. Wees er gewoon voor elkaar en ga