Hallo. Zo te zien ben jij dus wel nieuwsgierig geworden naar wat voor massage dat dan zou zijn die ik aan je zou geven. Nou ik ben opzoek naar een man die het lekker vind om een massage van mij te krijgen maar dan lekker naak en zonder grenzen. Lijkt het je iets? Ow ik ben overigens Angele en ben 31 jaar oud. Maar dat is toch geen probleem neem ik aan?
Ik ben serieus over een langdurige relatie en het vinden van de juiste man om de rest van mijn leven met me te delen en te voltooien. Degene die ik dit leven en het volgende leven zal doorbrengen.
Jij bent ook toe aan wat fleurigheid in jouw leven. Iemand die de sfeer kan brengen en het samen met jou nog fijner maakt. Jij kan jou zelf prima vermaken en hebt hobby's en vrienden, maar net zoals mij zoekende naar iemand van het andere geslacht voor net wat meer dan dat.
Geluk is alles wat we nodig hebben en ik ben er ook klaar voor. Het is een mooi moment en ik denk er veel over na. Dus laten we gelukkig zijn en alle dingen doen die we nu zo leuk vinden!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
-Vnss-, 47 jaar · Breskens
Mannen die mij op zijn eigen manier kunnen respecteren. Een man die weet wat hij wil Een intelligente man is ook mijn type.
Assenpoester, 49 jaar · Assen
nvt
Moerdijkmeisje, 45 jaar · Dordrecht
Dat ik er zin in heb om iemand te leren kennen die leuk is lijkt me wel duidelijk. Gevonden heb ik je nog niet maar als je leest
Irma70, 47 jaar · Geldrop
interesse in een spannende man die van wilde actie houd. ik mis dit met mijn eigen vent.
Esteban00Single, 47 jaar · Mol
volgt
NightLife68, 49 jaar · Bierbeek
Je zoekt een vrouw, en je denkt niet alleen aan jezelf. Je bent ondernemend, maar je bent ook graag thuis. Gewoon een beetje