Een uitdagende man die wat van zijn leven maakt en op zoek is naar een gezellige en spontane jonge vrouw. Ook moet jij iemand zijn die niet te hard van stapel loopt.
Ik zoek gewoon een heerlijke vent voor seks, niets meer en niet minder. Jij moet wel in staat zijn om lekker door te gaan, variaties en speeltjes mag en kan allemaal. En misschien heb jij nog wel een heerlijke fantasie of wens. Zullen wij dan eens kijken of wij dit kunnen waarmaken samen?
Ben jij de type man die graag samen dingen onderneemt? samen in de keuken staan of een lekkere lange strandwandeling en over een heleboel bijpraten. Ja, daar ben ik dus juist op zoek naar. Jij kan dan je ei kwijt bij mij en omgekeerd kan ik dat ook bij jou.
Ik ben serieus over een langdurige relatie en het vinden van de juiste man om de rest van mijn leven met me te delen en te voltooien. Degene die ik dit leven en het volgende leven zal doorbrengen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
CinCin1969, 48 jaar · Appelscha
Als je een heel magische tong hebt, een heel harde lul en een hand die me een gepassioneerde aanraking kan geven... Misschien
Plushsusan, 46 jaar · Delfzijl
Je bent eerste klas fit en weet precies waar de zwakke plekken zijn? Met de juiste aanpak en noodzakelijke vloeistoffen verloopt
DanieWants, 48 jaar · Haacht
Je bent een man die weet wat hij doet om een vrouw zich comfortabel te laten voelen met zichzelf. Je kunt zelfvertrouwen opbouwen
Jolanda422013, 46 jaar · Tilburg
ik ben een vrouw ik heb piercings en tatoos
Lamaseta, 47 jaar · Landen
Discreet kunnen zijn, genieten van goede heftige sex