Ik zoek geen man die als antwoord mijn leven binnen komt maar een man die mijn leven aanvult. Elkaar ruimte geven maar ook elkaar opzoeken als oase van rust, opladen en genieten. Ik vind het fijn samen leuke dingen te doen zoals een filmpje pakken, naar de sauna, theater of een leuke stad bezoeken. Soms een weekendje weg of samen op vakantie.
Geluk is alles wat we nodig hebben en ik ben er ook klaar voor. Het is een mooi moment en ik denk er veel over na. Dus laten we gelukkig zijn en alle dingen doen die we nu zo leuk vinden!
Ik zoek gewoon een heerlijke vent voor seks, niets meer en niet minder. Jij moet wel in staat zijn om lekker door te gaan, variaties en speeltjes mag en kan allemaal. En misschien heb jij nog wel een heerlijke fantasie of wens. Zullen wij dan eens kijken of wij dit kunnen waarmaken samen?
Ik zoek echt het avontuurlijke in een man zodat we er samen lekker op uit kunnen gaan, echt kunnen genieten van leuke dingen en natuurlijk vooral van elkaar. Verder goed verzorgd, lekker veel gevoel voor humor, en gewoon lekker jezelf zijn want dat ben ik ook.
Ik voel me aangetrokken tot mensen die grote doelen stellen en er alles aan doen om ze na te streven. Zelfs als je levensdroom moeilijk te bereiken is, moet je hard werken om dit te bereiken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NatuurSingle, 45 jaar · Zwijndrecht
Avontuurlijk, grensverleggend en relax
Miestand6802, 49 jaar · Eggewaartskapelle
Ben je iemand die van lekker eten houd en het leuk vind om verrast te worden met een heerlijk maaltijd. Hou je van een goed gesprek
Liez28081968, 49 jaar · Valkenswaard
Je zal het met mij moeten doen, alle sloeries uit mijn familie heb ik geen contact meer mee. Dus als je voor mij gaat zal je ook
LuckyFlow, 46 jaar · Oostduinkerke
Ik wil iemand die plezier wil hebben. Je bent ook een man die weet hoe je een vrouw het gevoel geeft dat ze heel speciaal en gezocht
Jackss71, 46 jaar · Beegden
We moeten absoluut voor altijd samen gek zijn. Geen humor, wat hebben we dan? Ik hou van moppen vertellen, lachen totdat het
Nixspeciaalsss, 49 jaar · Heurne
Sorry, die eerste stap zal van jou moeten komen. Niet omdat ik verlegen ben, maar ik ben wel een beetje ouderwets ingesteld