Volgens mij heb ik al heel wat over mijzelf prijs gegeven nu. Ik zou het erg fijn vinden als jij ook nog wat over jouzelf verteld. Ik kan hier wel allemaal dingen neer zetten, maar jij bent wie jij bent en daar verander ik niks aan. Als jij maar geen saaie man bent dan vind ik het al lang prima.
Plezier in bed is het voornaamste en ook waar ik graag voor ga met jou. Als ik dat kan hebben dan ben ik daar wel tevreden mee. Niets kan op tegen een perfecte sekspartij! Ben jij mijn man en gaan wij er op los?
We doen wat we willen en zorgen ervoor dat we er ook voor gaan. Ik ben zo serieus en hopelijk ben jij dat ook. Dat maakt het leven zoveel gemakkelijker, om een ??zielsverwant te hebben!
Ik wil op zoek naar een zorgzame minnaar. Een man die ook wat plezier wil hebben. Misschien openstaan ??om in een seksrelatie met mij te zijn. Het is gewoon een mogelijkheid om te genieten.