Volgens mij heb ik al heel wat over mijzelf prijs gegeven nu. Ik zou het erg fijn vinden als jij ook nog wat over jouzelf verteld. Ik kan hier wel allemaal dingen neer zetten, maar jij bent wie jij bent en daar verander ik niks aan. Als jij maar geen saaie man bent dan vind ik het al lang prima.
Je bent een vlotte spontane gezellige man waar iedereen zich snel bij op zijn gemak voelt. Je kan zelf overal komen en vind het niet moeilijk om dan thuis een smoesje te moeten verzinnen. Ik weet mijn smoes die ik ga verzinnen al. Misschien zin om eens wat beter kennis te maken met elkaar. Dan komt de rest vanzelf
Simpiethebest, 47 jaar · Zwolle
♥ Overijssel ♥ Donkerblond haar ♥ Blauwe ogen
het voornaamste is dat je een vrouw bent,hou van vrouwelijke vrouwen.ik zou het leuk vinden om kontakt met je te maken,via tel,msn maakt niet uit.en dan kijken we wel wat er uit komt.leuke vriendschap of een leuke relatie.als je wilt stuur me dan je msn of telnr.kunnen we alvast beginnen met kontakt leggen.
Jij bent een man die wel houd van een vrouw met een eigen mening en een bijzondere uitstraling. Jij ziet het wel zitten om met mij wat moois op te bouwen en te genieten samen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Saylor002, 48 jaar · Limbricht
Ik hoop dat ik een persoon kan vinden die mij begrijpt, aardig voor mij is. Ik hoop dat hij gemotiveerd is en een vaste baan heeft.
Mmmarinakiss, 49 jaar · Loon op Zand
Er zijn veel profielen die ik hier heb gezien en het maakt me aangetrokken maar te verlegen om eerst een bericht te sturen,
PeepShow, 47 jaar · Casteren
Ik ben al een tijdje alleen, nooit getrouwd geweest maar af en toe wel een relatie. Mijn collega's vonden het tijd dat ik weer
Fleurien, 45 jaar · Assebroek
Een leuke spontane man om iets leuks mee te doen
Jan-a, 48 jaar · Amsterdam
Leeftijd is maar een getal belangrijker vind ik hoe je met me omgaat. Ik hou wel van spontane mannen die ook houden van spontane
Julienne70, 47 jaar · Bergambacht
wel, het begint met een vriendschap toch? Dus ik wil dat je een grappige kerel bent die weet wanneer hij ook serieus moet worden.