Ik ben slim genoeg om te beseffen dat niet iedereen zo flexibel kan zijn met tijd als ik. Daarom ben ik op zoek naar meer dan 1 man. 2 of 3 zal wel volstaan veronderstel ik. Niet alle 3 op hetzelfde moment. Tenminste, niet nu, maar we kunnen dat later wel bespreken.
Als jongens niet zo serieus zijn, vragen ze misschien niet veel van me want wat heeft het voor zin? Het kan zelfs een beetje schokkend zijn als iemand echt een aantal eisen aan mij stelt en als niemand eerder heeft gewezen op je rare gedrag. Wees serieus !
Een leuke man die het heerlijk vind om in zijn vrije uurtjes films te kijken samen met mij op de bank met een heerlijk wijntje of biertje. Je leeftijd vind ik niet belangrijk maar ik zoek wel iemand met de nodige levenservaring.
Eerst wat drinken en dan komen we er vlug genoeg achter of wij ook wat met elkaar gemeen hebben. Mocht het op niks uit gaan lopen even goede vrienden, laten we echter wel het beste ervan gaan hopen.