30 jaar of ouder. Eigen leeftijd alleen als je volwassen ben ingesteld. je bent actief in je vriendenkring dus ik hoef je dan niet buiten te zetten daar kom je zelf mee dat je iets ga doen. En verder ben ik echt wel leuk en gezellig maar iemand die van me gaat profiteren zie ik niet zo zitten.
Niet gelijk te hoge verwachtingen en geduldig bekijken hoe alles zal gaan,sommige dingen zijn nou eenmaal niet te voorspellen en daarom maar eerst samen wat drinken of eten?
Ik val op mannen met lang haar, dus als je lang haar hebt is dat duidelijk in je voordeel. Als je iets weg hebt van Clint Eastwood moet je ook gelijk reageren! ;)
Ben jij de type man die graag samen dingen onderneemt? samen in de keuken staan of een lekkere lange strandwandeling en over een heleboel bijpraten. Ja, daar ben ik dus juist op zoek naar. Jij kan dan je ei kwijt bij mij en omgekeerd kan ik dat ook bij jou.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Clairetje1971, 46 jaar · Amersfoort
Hopelijk ben je ook iemand die het leuk vind om iemand aan je zij te hebben. Alleen zijn is in het begin fijn, alleen op een duur
Liefdesengel, 47 jaar · Mechelen
Een man die veel liefde kan geven.
Carooa , 47 jaar · Heerlen
Een rustig persoon, die het leven neemt hoe het komt en er gewoon het beste van maakt. Voor wie het glas halfvol is in plaats
Ksuzz, 45 jaar · Goes
leuke lekkere vent....die wel eens eerlijk kan zijn!
LadyMJ, 49 jaar · Leeuwarden
Jij moet een man zijn die schoon is op jezelf, maar niet overheersend ruiken na een of andere luchtje uit een flesje, eigen
Meike, 45 jaar · Amsterdam
ik heb veel mannen leren kennen, maar er was altijd wel iets waardoor het nooit een serieuze relatie werd. Misschien omdat