De liefde is goed, maar zelf ben ik meer in voor een spannende seksrelatie. al dat gedoe heb ik langzamerhand genoeg van gekregen. Ik wil gewoon keiharde actie!!
Ben jij die man die wel door mijn beroep heen kan kijken en dat kan scheiden van elkaar? En mij weer eens een heerlijke hete nacht wilt en kan bezorgen? Liever meer nachten natuurlijk. ;-) Offer jij je op of zie je dit wel als een buitenkans? Dan hoor ik graag van je.
Een lieve, spontane, eigenwijze, zelfstandige, ondernemende, positieve, zorgzame en sportieve vrouw ontmoet hier graag een lieve, moderne man (45-55 jaar) die net als ik zin heeft om samen leuke dingen te ondernemen.
Een echte lieverd, een man die tegen een stootje kan maar er ook echt voor mij is, en dat ben ik natuurlijk ook voor jou. Hou van een wijntje en lekker eten, reizen en er samen op uit te gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cool Ivyy70, 47 jaar · Opeinde
Ik weet eigenlijk niet waar ik nu precies op val. Een hoog libido is wel de meest belangrijke eigenschap die je moet bezitten.
Snoepje71, 45 jaar · Uithoorn
Jij staat positief in het leven en doet je eigen ding. Ik vind het belangrijk dat je elkaar ook vrij moet kunnen laten om je eigen
Marktmeisje, 48 jaar · Egmond Binnen
Jij staat er voor open om mij serieus te leren kennen. Een vakantie kun jij waarderen en ook geniet jij van een intiem diner
Thalia72, 46 jaar · Maasmechelen
Ik ben al tijd vrijgezel en er zijn echt momenten dat ik mis van het hebben van een speciaal iemand aan mijn zijde. Ik weet niet
Elisedrie, 47 jaar · Sirjansland
Dat vind ik moeilijk mijn man was gewoon perfect in alles paste die precies bij mij. Ik denk niet dat het realistisch is om perfectie
GehuwdGewillig, 49 jaar · Hoevenen
Een man met ervaring, of wel meer ervaringen die ik nog niet ken. Die mij als het ware nieuwe dingen kan leren. Het hoeft allemaal