Je moet wel weten denk ik waar ik nu naar op zoek ben, ik hou echt van seks. Ik mis echt de seks die ik had met mijn man. Sinds hij er niet meer is heb ik geen seks meer gehad met een man. Dus misschien kun jij me wat van je tijd geven?
Een echte lieverd, een man die tegen een stootje kan maar er ook echt voor mij is, en dat ben ik natuurlijk ook voor jou. Hou van een wijntje en lekker eten, reizen en er samen op uit te gaan.
Jij moet wat dat betreft wel praktisch zijn, in de zin dat wij elkaar leren kennen als gewone mensen om daarna lekker te gaan neuken, ik houd daar wel van op het op die manier te doen. Als ik je eenmaal persoonlijk zou kunnen bereiken, zou ik willen dat je altijd bereid bent om contact met mij te hebben wanneer