Je moet wel weten denk ik waar ik nu naar op zoek ben, ik hou echt van seks. Ik mis echt de seks die ik had met mijn man. Sinds hij er niet meer is heb ik geen seks meer gehad met een man. Dus misschien kun jij me wat van je tijd geven?
Ik wil het graag discreet houden. Ik zoek daarom iemand die misschien zelf in een relatie zit, die het kan begrijpen, ervaring mee heeft. Maar het is geen pre. Je moet wel enig fantasie hebben als het gaat om seksuele handelingen. En alsjeblieft, word niet verliefd. Je zal dan alleen maar pijn leiden.
Simpiethebest, 47 jaar · Zwolle
♥ Overijssel ♥ Donkerblond haar ♥ Blauwe ogen
het voornaamste is dat je een vrouw bent,hou van vrouwelijke vrouwen.ik zou het leuk vinden om kontakt met je te maken,via tel,msn maakt niet uit.en dan kijken we wel wat er uit komt.leuke vriendschap of een leuke relatie.als je wilt stuur me dan je msn of telnr.kunnen we alvast beginnen met kontakt leggen.
Dat gezellige maatje dat ben jij! Dat weet jij nog niet, maar het is toch zo. Ja jij ja! Jij zit nu wat naar jezelf te wijzen en vraagt je af of ik echt jou bedoel, jaaaa ik bedoel echt jou. Kom op, laat mij niet langer wachten en reageer.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mooncherrie, 47 jaar · Oostende
mannen mogen voor mij niet de klein zijn anders ben ik bang dat ze kapot gaan ;)
SingleMum, 46 jaar · Brinkheurne
Hoe zie jij dit voor je? Ik hoop hetzelfde als ik natuurlijk anders dan blijf ik zonder man zitten maar het lijkt me zo apart
Laetitia11, 48 jaar · Emelgem
Ik hoop dat je attent voor me bent. Ik probeer hier zo goed mogelijk te zijn . Ik weet zeker dat je het beste wilt ervaren dat ik
Sunny Flowerss, 47 jaar · Almere
Je houd van lekker uit eten of een terrasje, maar heerlijk op de bank knuffelen en meer vind je ook heerlijk
Franciss, 48 jaar · Weesp
Een leuke man voor een spannende date...
Fluffy197105, 46 jaar · Lopik
Kan jij een beetje kletsen en zien of er een klik is, ik kan goed luisteren en ik hoop jij ook! Kunnen wij elkaar een beetje helpen