Ik zoek gewoon een heerlijke vent voor seks, niets meer en niet minder. Jij moet wel in staat zijn om lekker door te gaan, variaties en speeltjes mag en kan allemaal. En misschien heb jij nog wel een heerlijke fantasie of wens. Zullen wij dan eens kijken of wij dit kunnen waarmaken samen?
Ik zoek geen echte meester maar je bent wel een beetje dominant en geeft niet graag de controle over. Ik vind het wel heel geil als een man de baas speelt. Maar ik wil ook een keer de rollen omdraaien, kijken hoe dat voelt. Verder vind ik een klik en uitstraling belangrijker dan een sixpack en knap koppie.
Ben jij die man die wel door mijn beroep heen kan kijken en dat kan scheiden van elkaar? En mij weer eens een heerlijke hete nacht wilt en kan bezorgen? Liever meer nachten natuurlijk. ;-) Offer jij je op of zie je dit wel als een buitenkans? Dan hoor ik graag van je.
Niet gelijk te hoge verwachtingen en geduldig bekijken hoe alles zal gaan,sommige dingen zijn nou eenmaal niet te voorspellen en daarom maar eerst samen wat drinken of eten?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LoveAlese, 49 jaar · Broechem
Iemand die me intellectueel kan uitdagen. Iemand die me inspireert. Sarcasme en humor zijn enorm.
Sachhaa, 48 jaar · Almere
Je bent een goed verzorgde en stabiele man, stevig in je schoenen en een gezond verstand. Ik hoop ook dat je eerlijk bent, vrijgezel
Emma2Blond, 46 jaar · Meigem
Zin in een lekkere nacht met mij, en kom je mijn tieten zuigen? Laten we dan snel een afspraakje samen maken?
NiceAnahii-, 47 jaar · Koersel
Ik wil iemand die leuk is om mee te zijn en avontuurlijk zoals ik. Het zou leuk zijn als je zin hebt in iets dat leuk en opwindend
Johan-x-na, 46 jaar · Peer
Hij is oprecht en gedetailleerd, intelligent, extravert, moet gefocust zijn op wat hij wil in het leven. Iemand die dol is
Lannaaa, 45 jaar · Den Burg
Een rugzakje heb je altijd en die kan je open doen en dicht. Mijn rugzak heeft me gemaakt wie ik nu ben. Sterke persoonlijkheid.