Een single of gescheiden man is wat ik hier zoek. Ik heb een klein verzoekje aan jou. Hoe zie jij jouw eerste date met mij en wat kan ik van jou precies verwachten? En ben jij een beetje sportief aangelegd? Doe jij aan sport?
Volgens mij heb ik al heel wat over mijzelf prijs gegeven nu. Ik zou het erg fijn vinden als jij ook nog wat over jouzelf verteld. Ik kan hier wel allemaal dingen neer zetten, maar jij bent wie jij bent en daar verander ik niks aan. Als jij maar geen saaie man bent dan vind ik het al lang prima.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kimmie197197012, 46 jaar · Aerdt
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's.
RedMaggy, 47 jaar · Rummen
Ik wil voor het beste gaan. Ik wil gaan voor een geweldige tijd en een super geil seksfeestje met jou. Ik ben de flirt en flirten
Assie1971, 46 jaar · Groningen
Ik hou van uitgaan en leuke dingen doen
Bianblauw, 47 jaar · Tisselt
Rustig maar zeker ook een gezelligheid zijn de karakter eigenschappen die je bezit. Je bent lief en vind samen genieten een
Dushi41, 47 jaar · Vlaardingen
Bruggemans, 49 jaar · Brugge
Jij bent iemand die het wel ziet zitten om een leuke avond te hebben. En wat daarop volgt zie jij vanzelf wel. Jij hebt zelf ook