Ik wil het graag discreet houden. Ik zoek daarom iemand die misschien zelf in een relatie zit, die het kan begrijpen, ervaring mee heeft. Maar het is geen pre. Je moet wel enig fantasie hebben als het gaat om seksuele handelingen. En alsjeblieft, word niet verliefd. Je zal dan alleen maar pijn leiden.
Je moet niet afschrikken van een vrouw met de nodige bagage in ieder geval. Ik ben geen emotioneel wrak hoor, maar bepaalde dingen zijn nou eenmaal vormend in het leven, niet waar? Heb jij ook het nodige meegemaakt en weet je dus waar ik het over heb? Begrip vind ik erg belangrijk en dat moet voor jou ook hoog
Jij bent een man die wel houd van een vrouw met een eigen mening en een bijzondere uitstraling. Jij ziet het wel zitten om met mij wat moois op te bouwen en te genieten samen.
Ik ga ervoor zorgen dat we nu genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen. Ik zal al het goede doen dat het leven ons kan geven. Ik ben er vrij zeker van dat we samen een goede tijd zullen hebben.
Ben jij de type man die graag samen dingen onderneemt? samen in de keuken staan of een lekkere lange strandwandeling en over een heleboel bijpraten. Ja, daar ben ik dus juist op zoek naar. Jij kan dan je ei kwijt bij mij en omgekeerd kan ik dat ook bij jou.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ninna70, 47 jaar · Rutten
Jij voelt jou aangesproken in wat ik wil en hebt verder ook geen verwachtingen. Een eerlijk en betrouwbaar iemand die lekker
Slonko, 45 jaar · Venlo
erilij
Butterfly44, 48 jaar · Almere
volgt
Jenita, 48 jaar · Haasdonk
Ik zoek een leuke, vrolijk en romantische type. Iemand die mij omver kan blazen met zijn karakter en een leuke uitstraling
Tekino, 49 jaar · Gerdingen
Hou jij er ook van om dingen te ondernemen, gewoon lekker samen er op uit te gaan. Voor een dag of gewoon lekker een weekendje