Ik heb een eigen zaak maar ben niet meer zoals vroeger 7 dagen in de week aan het werk gelukkig dus ik heb zeker veel tijd om in een man te steken als het wat wordt. Ik val op doortastend verrassend en een klein beetje romantisch.
Je moet niet afschrikken van een vrouw met de nodige bagage in ieder geval. Ik ben geen emotioneel wrak hoor, maar bepaalde dingen zijn nou eenmaal vormend in het leven, niet waar? Heb jij ook het nodige meegemaakt en weet je dus waar ik het over heb? Begrip vind ik erg belangrijk en dat moet voor jou ook hoog
Een leuke man die het heerlijk vind om in zijn vrije uurtjes films te kijken samen met mij op de bank met een heerlijk wijntje of biertje. Je leeftijd vind ik niet belangrijk maar ik zoek wel iemand met de nodige levenservaring.