Ik heb een eigen zaak maar ben niet meer zoals vroeger 7 dagen in de week aan het werk gelukkig dus ik heb zeker veel tijd om in een man te steken als het wat wordt. Ik val op doortastend verrassend en een klein beetje romantisch.
Ik wil op zoek naar een zorgzame minnaar. Een man die ook wat plezier wil hebben. Misschien openstaan ??om in een seksrelatie met mij te zijn. Het is gewoon een mogelijkheid om te genieten.
Persoon die zijn tijd voor mij zal bieden, zodat ik me niet zo alleen en verdrietig voel. Mensen die me niet kunnen opmerken omdat ik iets draag maar omdat hij me eerst leuk vindt, ziet hij mij. Mensen die meegaan, dus ik voel niet dat ik alleen ben.
Ik hou van slanke en wat vollere mannen, dat vind ik allebei erg mooi. behaarde of onbehaarde borst vind ik allebei geil. Qua gezicht gaat het me om wat je uitstraalt en lichamelijke aantrekkingskracht is er echt nodig om geile sex te hebben met elkaar vind je ook niet? Zie je mij wel zitten (of liggen hihi)
Je moet wel weten denk ik waar ik nu naar op zoek ben, ik hou echt van seks. Ik mis echt de seks die ik had met mijn man. Sinds hij er niet meer is heb ik geen seks meer gehad met een man. Dus misschien kun jij me wat van je tijd geven?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JennaMe, 46 jaar · Stadskanaal
Je houdt ervan nieuwe vrienden te maken, want ik zal je aan hen voorstellen. En je ziet me graag naakt voor je ogen! En je houdt
Cherish70, 47 jaar · Galmaarden
Ik zoek een fatsoenlijke en degelijke man die aardig genoeg is om mijn reisgenootje te kunnen zijn. Zou je deze uitdaging
Maxime2, 49 jaar · Zoersel
volgt
GekkeFries68, 49 jaar · Sneek
Een beetje mijn evenbeeld maar dan mannelijk :) Prettig gestoord, actief, leuk om mee om te gaan, een dierenvriend. Klaar
DianaVeldbloem, 46 jaar · Rijen
Rowtee, 49 jaar · Almere
Jij hebt humor, respect, je kunt koken, je houdt van de natuur, je houdt van vakantie.