Jij bent iemand die van gezelschap houdt, humor heeft. Echt samen dingen wil doen en ook open staat voor een discussie. Je bent iemand die het rustig aan wil doen maar zeker serieus is in het opbouwen van een fijne relatie.
Ik ben serieus over een langdurige relatie en het vinden van de juiste man om de rest van mijn leven met me te delen en te voltooien. Degene die ik dit leven en het volgende leven zal doorbrengen.
Je bent lekker spontaan, je gaat er graag op uit, je vind iets ondernemen leuker als je het samen kan doen, je weet hoe een romantische avond er uit moet zien!!!
Volgens mij heb ik al heel wat over mijzelf prijs gegeven nu. Ik zou het erg fijn vinden als jij ook nog wat over jouzelf verteld. Ik kan hier wel allemaal dingen neer zetten, maar jij bent wie jij bent en daar verander ik niks aan. Als jij maar geen saaie man bent dan vind ik het al lang prima.