Ik zoek gewoon een heerlijke vent voor seks, niets meer en niet minder. Jij moet wel in staat zijn om lekker door te gaan, variaties en speeltjes mag en kan allemaal. En misschien heb jij nog wel een heerlijke fantasie of wens. Zullen wij dan eens kijken of wij dit kunnen waarmaken samen?
Ik wil op zoek naar een zorgzame minnaar. Een man die ook wat plezier wil hebben. Misschien openstaan ??om in een seksrelatie met mij te zijn. Het is gewoon een mogelijkheid om te genieten.
Ik wil het graag discreet houden. Ik zoek daarom iemand die misschien zelf in een relatie zit, die het kan begrijpen, ervaring mee heeft. Maar het is geen pre. Je moet wel enig fantasie hebben als het gaat om seksuele handelingen. En alsjeblieft, word niet verliefd. Je zal dan alleen maar pijn leiden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marell, 49 jaar · Emmen
hygienisch, geschoren, veilig, verstandig. Ervaring of niet, is niet een probleem, maar je moet geen bezwaar hebben tegen
Belietje, 49 jaar · Etten-Leur
Ik zoek een man die open staat voor een fijn gesprek, die mij zou willen leren kennen en het gezellig zou willen maken met mij!
Savanha, 45 jaar · Rotterdam
Een man of vrouw die in is voor een avontuur. Of dingen wilt leren. Staat overal voor open. Leeftijd en lichaamsbouw geen probleem.
Nancy , 45 jaar · Zeewolde
Sunny Flowerss, 47 jaar · Almere
Je houd van lekker uit eten of een terrasje, maar heerlijk op de bank knuffelen en meer vind je ook heerlijk
LiseX, 49 jaar · Asper
Ben jij net als ik op zoek naar leuk contact en zou je het gezellig vinden om met deze gezellige en charmante dame kennis te maken.