Ik ga ervoor zorgen dat we nu genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen. Ik zal al het goede doen dat het leven ons kan geven. Ik ben er vrij zeker van dat we samen een goede tijd zullen hebben.
Ben jij de type man die graag samen dingen onderneemt? samen in de keuken staan of een lekkere lange strandwandeling en over een heleboel bijpraten. Ja, daar ben ik dus juist op zoek naar. Jij kan dan je ei kwijt bij mij en omgekeerd kan ik dat ook bij jou.
Ik zou zeggen ik neem het speelgoed en de pakjes mee, jij de condooms en jezelf natuurlijk. Je bent een man van mijn leeftijd, single of niet, op zoek naar een langdurige sexrelatie. Want als het lekker is waarom zou je dan verder gaan zoeken vind je ook niet? Ziet er goed uit, ik val op blond, bruin en zwartharige
Simpiethebest, 47 jaar · Zwolle
♥ Overijssel ♥ Donkerblond haar ♥ Blauwe ogen
het voornaamste is dat je een vrouw bent,hou van vrouwelijke vrouwen.ik zou het leuk vinden om kontakt met je te maken,via tel,msn maakt niet uit.en dan kijken we wel wat er uit komt.leuke vriendschap of een leuke relatie.als je wilt stuur me dan je msn of telnr.kunnen we alvast beginnen met kontakt leggen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Xriilana68, 49 jaar · Mechelen
Ik heb erg veel behoefte aan een nieuwe relatie met een leuke man. Je moet er wel tegen kunnen dat we regelmatig met de familie
AnNie6905, 48 jaar · Wanssum
Jij bent een echte bourgondiër en vind het heerlijk als ik een keer voor je kook. Je wil ook graag verwend worden door
Oldbeauty, 47 jaar ·
Echte eisen zijn er niet behalve dat je lekker je jezelf bent. Dan weten we ook het beste of we samen een leuke klik kunnen krijgen.
Annefleur72, 45 jaar · Oosterhout
Dus bij deze beter ik mijn leven en wil k er nu echt voor gaan. Ik al wel gemerkt dat er echt hele leuke mannen zijn dus ik hoop dat
Singlewaus, 46 jaar · Borgloon
Hou jij net als ik van gezelligheid, ga je er graag op uit om leuke dingen te doen en geniet je gewoon net als ik van alle kleine