Ik zou zeggen ik neem het speelgoed en de pakjes mee, jij de condooms en jezelf natuurlijk. Je bent een man van mijn leeftijd, single of niet, op zoek naar een langdurige sexrelatie. Want als het lekker is waarom zou je dan verder gaan zoeken vind je ook niet? Ziet er goed uit, ik val op blond, bruin en zwartharige mannen, goed uitziend natuurlijk en gewoon geil.
Een echte lieverd, een man die tegen een stootje kan maar er ook echt voor mij is, en dat ben ik natuurlijk ook voor jou. Hou van een wijntje en lekker eten, reizen en er samen op uit te gaan.
Ik hoop hier in contact te komen met iemand die dezelfde passie deelt als ik ook heb en ook graag de wereld ontdekt. Wie weet kunnen we mooie dingen met elkaar uitwisselen.
Begrijpelijk en leuke man met wie ik gemakkelijk kan praten om een ??aantal onderwerpen te delen die we kunnen bespreken. Een man die geen probleem heeft, wat we ook kunnen praten. Iemand die niet moe kan zijn om naar mij te luisteren. Ik ben er zeker van dat we elkaar daardoor gemakkelijk kunnen waarderen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Imkehier, 46 jaar · Diegem
Misschien heb je ook het een en ander achter de rug en begrijp je mijn gevoel. Hoe dan ook, je accepteert mij zoals ik ben en je
EvelienVan, 49 jaar · Amersfoort
Een snoeper die van lekkere hapjes houdt en net als ik gewoon op zoek is naar wat aanspraak, samen uitstapjes maken of een korte
Jennylove72, 46 jaar · Landskouter
Je wilt de beste pijpbeurt ooit ervaren! Zorg ervoor dat je netjes geschoren bent, ik vind het echt niet leuk om haren tussen
Aaf04, 46 jaar · Elene
Zoek naar iemand om mijn leven mee te delen. Mijn beste vrienden zouden me omschrijven als relaxed, houdt van lachen, zorgzaam,
MelkKoetjes, 48 jaar · Heerde
Ik zoek een leuke en spontane man, met een leuke uitstraling. Ik wil graag een nieuwe start maken en ik hoop dat ik hiermee het
Wilma, 47 jaar · Noordbergum
Ik zou het heel prettig vinden om gelijkgestemden te ontmoeten om mee te praten en misschien samen leuke dingen te ondernemen.