Ik wil op zoek naar een zorgzame minnaar. Een man die ook wat plezier wil hebben. Misschien openstaan ??om in een seksrelatie met mij te zijn. Het is gewoon een mogelijkheid om te genieten.
Jij moet wat dat betreft wel praktisch zijn, in de zin dat wij elkaar leren kennen als gewone mensen om daarna lekker te gaan neuken, ik houd daar wel van op het op die manier te doen. Als ik je eenmaal persoonlijk zou kunnen bereiken, zou ik willen dat je altijd bereid bent om contact met mij te hebben wanneer
Een echte lieverd, een man die tegen een stootje kan maar er ook echt voor mij is, en dat ben ik natuurlijk ook voor jou. Hou van een wijntje en lekker eten, reizen en er samen op uit te gaan.
Ik hou van een stevig gebouwde man,misschien wat zonnig kleurtje maar hoeft niet. Helaas mannen, ik heb een hekel aan zweetvoeten. Ik word snel heet van een man die wat ongeschoren is en ruig, maar wel fris. Zo'n een man mag mij van top tot teen naakt verleiden
Begrijpelijk en leuke man met wie ik gemakkelijk kan praten om een ??aantal onderwerpen te delen die we kunnen bespreken. Een man die geen probleem heeft, wat we ook kunnen praten. Iemand die niet moe kan zijn om naar mij te luisteren. Ik ben er zeker van dat we elkaar daardoor gemakkelijk kunnen waarderen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KippekeMaory, 47 jaar · Kortrijk
zacht en aardig
E3eV, 45 jaar · Den Haag
Ik zoek een man tussen de 35 en 55 jaar. Dat is belangrijk wat betreft de focus op de dingen waar we mee bezig zijn. Je bent een
Dipke, 48 jaar · Nijeveen
Ik wil gewoon iemand die me wat meer aandacht geeft dat ik nu krijg!
L0ngwayy, 49 jaar · Nijmegen
Een rijpe, goed opgeleide man, die houdt van reizen en waarde hecht aan kunst. Ik wil de gelukkigste vrouw zijn met mijn man.
Sweetlikecandy, 48 jaar · Rotterdam
Leeftijd of kleur vind ik niet zo belangrijk
Supeb Bx1, 45 jaar · Drongen
Ik ben zoekende naar een leuke man die, net als mij, af en toe buiten het boekje kan en wilt denken. ;) Je vindt het gezellig om