Ben jij die man die wel door mijn beroep heen kan kijken en dat kan scheiden van elkaar? En mij weer eens een heerlijke hete nacht wilt en kan bezorgen? Liever meer nachten natuurlijk. ;-) Offer jij je op of zie je dit wel als een buitenkans? Dan hoor ik graag van je.
Ik val op mannen met lang haar, dus als je lang haar hebt is dat duidelijk in je voordeel. Als je iets weg hebt van Clint Eastwood moet je ook gelijk reageren! ;)
Ik wil weten of we alles kunnen hebben, precies zoals we het voor elkaar gaan doen. Zoek je hetzelfde? Ik hoop het, want ik heb veel voor ons in petto.
Ik zoek gewoon een heerlijke vent voor seks, niets meer en niet minder. Jij moet wel in staat zijn om lekker door te gaan, variaties en speeltjes mag en kan allemaal. En misschien heb jij nog wel een heerlijke fantasie of wens. Zullen wij dan eens kijken of wij dit kunnen waarmaken samen?
Je bent lekker spontaan, je gaat er graag op uit, je vind iets ondernemen leuker als je het samen kan doen, je weet hoe een romantische avond er uit moet zien!!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gloor0, 47 jaar · Gendt
Wat ik mij nu zou wensen is dat jij een nacht met mij door zou willen brengen. Ik weet het, het klinkt misschien een beetje raar,
Zachtefleur, 49 jaar · Sint-Pieters-Voeren
Nu nog een man waar ik dit mee kan delen. Ik wil graag daten en kijken wat er uit voort komt. Ik heb geen haast en wil alles rustig
Fotogeniekk, 46 jaar · Essen
Wie heeft er tijd over en wil dat dan wel in mij stoppen? Je bent geduldig en het hoeft niet allemaal direct van jou..
Uschii, 46 jaar · s-Hertogenbosch
ik denk dat ik niet al te veel wensen en eisen aan de ander heb en als ik die wel zou opleggen heb ik nog de kans dat je me gillend
Blanche, 48 jaar · Rotterdam
eerlijk- oprecht- warm- een kerel waar je eventueel echt op kan bouwen ben je gezellig hou je van het leven en vind een vriendschap
Jongerdanik, 45 jaar · de Wijk
Ik zoek een leuke en spontane jongeman, het liefst iemand dat iets jonger is dan ik. Ik hoop dat ik hier iemand tegen kom en wie