Als je op zoek bent naar een neukmaatje. Ik ben hier ook naar op zoek. Ik wil iemand die wild en leuk is als het om bed gaat. Wie heeft een hoge geslachtsdrift die me niet één keer kan laten klaarkomen, maar veel hangt af van hoe je presteert in bed!
Iemand die romantisch is met een goed gevoel voor humor. Een goede luisteraar . Iemand die een sexy avond voor me kan plannen. En die een beetje in me eigen leeftijd is.
Het zou fijn zijn als je al een paar van deze dingen leuk vind, dagjes weg, fietsen, wandelen, wijntje drinken, tv kijken, samen eten, ontspannen en tuinieren. Ik hou wel van meer dingen, maar je mag ook wel een beetje nieuwsgierig naar mij zijn. Ik ben niet moeilijk in de omgang en hoop dat jij dat ook niet
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bry, 51 jaar · Tollebeek
Wil je deze meid helpen sneller over haar scheiding te komen?
Cruiselover, 54 jaar · Kortrijk
Ben jij ook een levensgenieter en dol op reizen. Wil jij ook nog veel van de wereld zien en kan jij van de kleine dingen in het
CCaTelyXLX, 51 jaar · Emmeloord
Je moet wild en grenzeloos zijn en weten hoe je moet neuken en je tong moet gebruiken
MiiAaii, 52 jaar · Pollinkhove
Zit jij in dezelfde situatie als ik? Wil jij ook echt niet alleen eindigen? Misschien kunnen wij dan de liefde in elkaar vinden,
VolopKlaar, 52 jaar · Bonheiden
Ik hou van een man die weet wat hij wilt, Zijn doel ziet en er direct op af gaat. Van stevig aanpakken houd, met name een vrouw.
Gescheiden1964, 53 jaar · Castelré
Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld