Ben jij een man die van gezelligheid houdt, die af en toe gezellig naast me komt zitten op de bank en dan geniet van al die heerlijkheden. Je hebt wel de nodige tijd om samen met mij leuke dingen te gaan bleven. Je neemt initiatief en kan een vrouw spontaan met iets leuks verrassen.
Je ziet in mij niet enkel de simpele werkster, maar ook mij als persoon een mens van vlees en bloed die ook dat kleine beetje geluk zoekt in haar leven.
Als jij gek op seks bent en weet wat je met een vrouw als ik aan moet, dan weet ik zeker dat het heerlijk heet kan worden. Echt heet is gewoon een must en daar wil ik dan ook werk van maken met jou!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ilsex, 50 jaar · Berchem
Mail me maar
Mia4Men, 53 jaar · Oeren
Wil je een andere keer uitgaan en een koffie pakken samen. leuke gesprekken voeren. We kunnen iets bedenken om nu te doen.
Vogeltje1965, 52 jaar · Haulerwijk
Je bent aan het zoeken naar die beroemde lust zonder al die last? Niet verder zoeken koekoek hier ben ik!!
Jolanglesss, 53 jaar · Drimmelen
Je ziet op tv weleens programma's over mannen die het juist aantrekkelijk vinden een dikke vrouw. Die man die hoop ik te vinden.
Lachenisgezond, 54 jaar · Woudenberg
Ik wil absoluut niet langer alleen zijn. Ik ben een echt sociaal ingesteld persoon en daardoor ben ik graag onder de mensen.