Een man om een innige band mee op te bouwen. Je woont zelfstandig en kunt af en toe afspreken. Je vindt het fijn om in mijn gezelschap te vertoeven en je houdt van lekker eten.
Ik wil natuurlijk iemand van mijn leeftijd ontmoeten, en ik wil ook iemand ontmoeten die ballen heeft, en zal man worden, ik zal diegenen vermaken, mensen die zelfverzekerd en goofy zijn? en weet wanneer serieus te zijn,
Ik ben dol op sex en mannen, en het liefst zou ik elke dag sex willen hebben. En dat brengt mij eigenlijk hier. Want waar anders vind je zoveel geile mannen die op zoek zijn naar een makkelijke vrouw als ik ;) Dus laat wat van je horen en kom er achter hoe makkelijk ik wel niet kan wezen
Ik wil een man vinden met wie ik plezier kan maken, leuke dingen kan doen, samen uit eten gaan en natuurlijk zou ik het niet erg vinden om wat te koken voor ons, wat is je favoriete maaltijd?