Het zou fijn zijn als je al een paar van deze dingen leuk vind, dagjes weg, fietsen, wandelen, wijntje drinken, tv kijken, samen eten, ontspannen en tuinieren. Ik hou wel van meer dingen, maar je mag ook wel een beetje nieuwsgierig naar mij zijn. Ik ben niet moeilijk in de omgang en hoop dat jij dat ook niet bent.
Ik hoop hier een leuke en eerlijke man tegen te komen. Wat geduld zou erg op prijs gesteld worden, want ik heb namelijk wel wat tijd nodig om iets te kunnen beslissen. Uiterlijk is voor mij geen belangrijke punt, zolang ik mij maar goed voel in jouw gezelschap.
Ik zoek een leuke, lieve man die ook op zoek is naar die arm of knuffel. Iemand om samen gezellige dingen mee te ondernemen en samen een mooie toekomst op te bouwen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SexAvontuur, 50 jaar · Ermelo
Kom jij me vertellen hoe geil je wel bent?
Sweeetniblets, 51 jaar · Heeze
Houden van een vrouw met pit, niet een vrouw aan banden willen leggen
Psvgirl, 54 jaar · Schagen
Een te gek leuke man, ik zou zeggen verras me en laat mij maar zien wie jij werkelijk bent.
Pinks, 51 jaar · Breda
Verras me! Ik kan wel tegen een stootje ;)
Geertje49, 52 jaar · Lelystad
Ik zoek een trouwe, lieve en rustige man die net als ik opzoek is naar een vaste relatie. Een man die mijn afwijkende levensstijl
Schoof, 50 jaar · Hulshout
tja,...wat is ideaal??geen betweters..liefst een beetje stoer...en moet goed geschapen zijn.