Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft. Die het niet erg vind om over zijn gevoel te praten en die ook goed kan luisteren.
Wat ik eigenlijk hier zoek, is gewoon leuk en gezellige contact, met een leuke andere man. Die wel de betekenis van gezelligheid weet, en waardeert. Die zin heeft om met mij af en toe een leuke avond buiten de deur door te willen brengen. Meer vraag ik niet..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kalinka1967, 50 jaar · Arnhem
Jij bent een vent die weet wat hij wilt en laat me als het nodig is alle hoeken zien, leeftijd speelt geen rol maar ervaring wel.
Hermavanrossem, 54 jaar · Apeldoorn
volgt
Meljo, 54 jaar · Torhout
Iemand die sociaal is, van goed gesprek houdt, humor heeft, wat dominant is, helpende hand toesteekt en mij/ons wil verwennen
GGiennaaa, 54 jaar · Moelingen
zoekend naar een echt persoon, ik hou niet van doen alsof. Ik haat het echt, vooral die leugenaars. Ik hou van een man die behulpzaam
BrandsenS, 53 jaar · Gijzelbrechtegem
Ben jij een beetje outgoing, een man die graag buiten is en dingen onderneemt. Jij zit niet bij de pakken neer en vindt het leuk