Je hebt zeker interesse in mij en je zult iets nieuws doen dat me elke keer dat we samen zijn zal opwinden, ik ben zo blij je beter te leren kennen en ik heb nu heel veel ideeën!
Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal gevoel geven als je bij me bent. Ik ga veel geweldige dingen met je doen.
Wat ik eigenlijk hier zoek, is gewoon leuk en gezellige contact, met een leuke andere man. Die wel de betekenis van gezelligheid weet, en waardeert. Die zin heeft om met mij af en toe een leuke avond buiten de deur door te willen brengen. Meer vraag ik niet..
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft. Die het niet erg vind om over zijn gevoel te praten en die ook goed kan luisteren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
PookyX-, 50 jaar · Hoboken
Ik wil een leuke man ontmoeten die tijd wil doorbrengen met deze 50-jarige vrouw. Hij heeft een goed gevoel voor humor en maakt
KateK, 53 jaar · Nijmegen
Single, gescheiden, ouder of jonger, wel of geen kinderen, eigenlijk maakt het me niet zo heel veel uit als wij maar een hele
GewoonHanneke, 51 jaar · Emmeloord
Gewoon een lieve man bij voorkeur een Nederlandse vent maar een neger mag ook
Simo33, 50 jaar · Wevelgem
Een seksmaatje zou heerlijk zijn, ben jij daar ook naar op zoek? Ik vind het wel een lekker idee. Zo zijn we lekker op elkaar
Zindrin, 53 jaar · Almere
Ben jij een verzorgde man die weet hoe je een vrouw sexueel kan verwennen. Ben je tussen de 45 en 60 jaar, niet klein geschapen.
Charmiing, 51 jaar · Kuurne
Hou jij ook zo van zon, zee en strand, en boek jij dat ook altijd als je lekker op vakantie gaat! Vind je het niet ontzettend saai