Je bent minstens 35 (ik voel me namelijk aangetrokken tot mannen die iets ouder zijn) en je staat open voor een relatie, geen avontuurtje. Je hebt je zaken op orde en sleept niet een mega zware rugzak mee uit het verleden. Waarmee ik niet wil zeggen dat je niks mee gemaakt mag hebben maar je hebt dit verwerkt of afgesloten.
Ik ben blij als je een luisterend oor kan bieden en kan luisteren naar leuke verhalen en ook pijnlijke verhalen.De dag afsluiten kan met een lach. En ook beginnen kan op die manier. Betrouwbaarheid zou ook erg fijn zijn ik ben namelijk altijd eerlijk in alles. Soms zelfs te eerlijk.
Jij gaat mij toch niet alleen maar opsommingen laten doen he? Ik denk dat het wel meer dan duidelijk is wat ik hoop te vinden hier. Een leuke man of vrouw om weer wat meer te genieten van het leven. Wij kunnen van alles en nog wat gaan doen, als het maar gezellig en ontspannen is.