Ben je al een tijdje alleen en wil je dat veranderen, ben je op zoek naar een vrouw die haar hart op de juiste plek heeft en die vriendelijk voor je zal zijn? Zoek dan niet verder, want dan ben ik de juiste vrouw voor jou en kunnen we samenwerken aan onze gemeenschappelijke toekomst.
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd voor nemen. Eerst kijken of er een klik is toch?
locaties zijn nader nog te bepalen, maar ik wil eerst een goeie band hebben met de personen in kwestie. Het is geen pre, maar het vergemakkelijkt wel de sfeer als het ware. Wij willen liever niet thuis ontvangen, maar als jij zelf wel kunt ontvangen, heb ik daar wel gehoor naar.