Zin om het leuk te hebben zou een goed begin zijn en als we een klik hebben kunnen we misschien wel aan de toekomst werken. Ik zie het nu al heel positief in.
Ben je leuk? Lief en hou je ook van een sociaal leven? Ik hou niet van een man die altijd te laat is of veel klaagt. We moeten positief zijn en de andere persoon de beste versie van zichzelf maken.
Een harde vent die geniet van een volle vrouw. Ik zou het heerlijk vinden als een sterke vent mij eens flink onder handen zou nemen. allerlei standjes wil doen met mij.
De juiste man voor mij is best wel moeilijk te omschrijven. Iemand die me serieus neemt en niet met mijn gevoelens speelt, die een relatie niet ziet als bezigheidstherapie en die niet op zoek is naar een huishoudster maar wel een vriendin om lief en leed mee te delen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ella Denew, 52 jaar · Genk
Goed uitziende en verzorgde personen zijn welkom.
BestGerrda, 52 jaar · Elst
Samen de geilste pret in bed hebben en doen wat we het liefste willen doen met elkaar. Ik kan je wel zeggen dat mijn kutje het
Annickske, 54 jaar · Dendermonde
een plezante (ondeugende) man (niet te verlegen),die weet wat hij wilt en daar ook wat mee doet
Jennylots, 53 jaar · Antwerpen
Een man die zich bij mij op zijn gemak voelt, is ook een man die erg vurig is en er geen genoeg van kan krijgen. Hij heeft echt mijn
Raishaha, 50 jaar · Erwetegem
Wie weet heb je wel dezelfde dingen wat je leuk vind en zo bekijken we hoe we een begin gaan maken, is toch erg mooi. Het leven
Nieuwwie, 50 jaar · Everbeek
Uiterlijk is voor mij niet het belangrijkste, ik zoek vooral een lieve en warme man waar ik de gezelligheid mee kan op zoeken,