Een vriendschap staat voorop, daar wil ik echt eerst voor gaan en daarna zien we wel verder. Ik denk dat dat wel een lekker uitgangpunt is en dat we daar samen werk van gaan maken. Denk jij ook zo?
Jij gaat mij toch niet alleen maar opsommingen laten doen he? Ik denk dat het wel meer dan duidelijk is wat ik hoop te vinden hier. Een leuke man of vrouw om weer wat meer te genieten van het leven. Wij kunnen van alles en nog wat gaan doen, als het maar gezellig en ontspannen is.
Jij bent opzoek naar leuk gezelschap, en zou het niet erg vinden als het daar niet alleen bij bleef. Je bent verzorgt en heb je eigen carrière of vind het geen probleem dat je partner een drukke baan heeft. Je houd van relaxen en dingen ondernemen, dan ben jij wat ik zoek!
Ik hoop hier een leuke en eerlijke man tegen te komen. Wat geduld zou erg op prijs gesteld worden, want ik heb namelijk wel wat tijd nodig om iets te kunnen beslissen. Uiterlijk is voor mij geen belangrijke punt, zolang ik mij maar goed voel in jouw gezelschap.
Ben je leuk? Lief en hou je ook van een sociaal leven? Ik hou niet van een man die altijd te laat is of veel klaagt. We moeten positief zijn en de andere persoon de beste versie van zichzelf maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NietAllenMeer, 50 jaar · Kerkrade
Graag genieten van sex, van humor houden,
TTer65, 52 jaar · Assen
x
Bettine 45, 52 jaar · Rotterdam
ik ben benieuwd, gezellig, schoon en betrouwbaar zijn de belangrijkste eigenschappen denk ik
HotAliaa, 51 jaar · Heusden-Zolder
Ik hou van een man te hebben die me zo sexy kan vinden en me nog steeds kan zien als een jonge vrouw die niet oud is. Ik hou van een
Tiddies, 52 jaar · Nijkerk
Je bent een man van de wereld, staat open voor verschillende zaken als het gaat om liefde en passie want je weet dat niets alleen
Daanban19670210, 50 jaar · Delfzijl
Misschien wil jij wel samen met mij eerst lekker hapje eten, een drankje doen en daarna mijn droom in vervulling brengen en