Een vriendschap staat voorop, daar wil ik echt eerst voor gaan en daarna zien we wel verder. Ik denk dat dat wel een lekker uitgangpunt is en dat we daar samen werk van gaan maken. Denk jij ook zo?
Het liefste ook een man die in de sleur zit thuis. Iemand die weet wat een vrouw nodig heeft en die wel raad weet met een nat kutje. Discretie is wel gewenst!
Een man die ook dezelfde houding heeft als de mijne. Een man die open van geest is enwaarmee ik gemakkelijk kan praten. Een man die trots op me kan is vanwege alle dingen die ik nog steeds kan doen.
ik ben op zoek naar iemand die van het leven kan genieten maar ook niet wegloopt voor problemen. iemand die echt voor mij wil gaan en me accepteert zoals ik ben. Geen simpele zielen maar ook geen dramakings,gewoon een eerlijke oprechte lieve gevoelige man.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NiceMea, 53 jaar · Meppel
Op de eerste plaats niet schrikken van wat ik net heb geschreven. Ik wou jou alleen wat inside geven in wat mij hier gebracht
Daargaanwe, 51 jaar · Wassenaar
Wat ik in een man graag zie: hand in hand wandelen, steden bezoeken, gewoon de dagelijkse dingen samen doen, lachen, intimiteit,
Gonna Lickit, 54 jaar · Kats
Je bent fan van orale seks en wilt met me naar bed gaan. Ik ben er klaar voor en wil ervoor gaan. Jij ook, hoop ik? We gaan ervoor
Jongjingkim, 54 jaar · Koolkerke
Ook iemand die graag in alle kleine dingen blijdschap zoekt of vind
EchtwelJay, 53 jaar · Tervuren
Jij bent die leuke man die ook niet te groot is, het zou fijn zijn als we wat dat betreft een beetje in verhouding zijn qua lengte.
LovingLive65, 52 jaar · Baarlo
Ben jij de man die ik zoek? Ik hoop het want ik heb er zeker zin in kan ik je zeggen. Beter kan het dan ook niet worden. Een maatje