Ik zoek een man die heel goed zijn eigen zaakjes kan regelen. Daar wil ik ook zekerheid in. Ik ben ook op zoek naar een man die ook die passie heeft om er met een caravan te reizen.
Ben je leuk? Lief en hou je ook van een sociaal leven? Ik hou niet van een man die altijd te laat is of veel klaagt. We moeten positief zijn en de andere persoon de beste versie van zichzelf maken.
Wat ik eigenlijk hier zoek, is gewoon leuk en gezellige contact, met een leuke andere man. Die wel de betekenis van gezelligheid weet, en waardeert. Die zin heeft om met mij af en toe een leuke avond buiten de deur door te willen brengen. Meer vraag ik niet..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Plakplaatje, 50 jaar · Middelburg
Zou je mij graag willen mee maken tijdens een orgasme? Wil je mij helpen mijn hoogte punt te bereiken? Ben je spontaan en meegaand?
Daisyhh, 54 jaar · Baarle-Nassau
Je bent een leuke, liefdevolle man die van rijpe vrouwen houdt in plaats van die jongere meiden hier op de site. Je moet wel
Linda50, 53 jaar · Sliedrecht
Gezellige, sociaal en eerlijk door het leven gaat. Maar dat jij ook goed voor jezelf kan zorgen.
Lisa V Teghelen, 52 jaar · Amsterdam
Guys or girls, let's just say I'm a people person :-) Are you in or out? Laat je niet afschrikken door mijn uiterlijk. Ik weet
Bi Happy, 51 jaar · Rotterdam
spontaan, gezellig, mannen een mooi strak lijf, genieten van het leven
LeiighX, 52 jaar · Meldert
Ben je goed in het regelen van dingen zoals ik? Als je je ook geïrriteerd voelt als je spullen niet op de juiste plaats