Maak jij zelf muziek of mag jij er graag naar luisteren dan heb jij al een bonuspunt verdient. Al heb ik het idee dat iedereen graag naar muziek mag luisteren. Vind jij het dan ook nog leuk om een keer met de motor weg te gaan, dat kan op jouw eigen motor, maar achterop bij mij is ook prima. En hou jij niet van beide dan gaan wij wel wat anders verzinnen om te doen.
locaties zijn nader nog te bepalen, maar ik wil eerst een goeie band hebben met de personen in kwestie. Het is geen pre, maar het vergemakkelijkt wel de sfeer als het ware. Wij willen liever niet thuis ontvangen, maar als jij zelf wel kunt ontvangen, heb ik daar wel gehoor naar.
Ik wil een man vinden met wie ik plezier kan maken, leuke dingen kan doen, samen uit eten gaan en natuurlijk zou ik het niet erg vinden om wat te koken voor ons, wat is je favoriete maaltijd?