Ik wil dat je me de beste seksuele ervaring geeft die we kunnen hebben. Ben je volwassen genoeg om mijn neukmaatje te zijn? Ik wil niet dat je verliefd op me wordt. Laten we het casual houden.
Iemand die romantisch is met een goed gevoel voor humor. Een goede luisteraar . Iemand die een sexy avond voor me kan plannen. En die een beetje in me eigen leeftijd is.
Hoop hier een man te vinden voor serieus contact. Een lieve vriend, een geweldige man, die samen met mij het leven wilt aan gaan. Het leuk en fijn hebben samen.
Ik zoek een man die heel goed zijn eigen zaakjes kan regelen. Daar wil ik ook zekerheid in. Ik ben ook op zoek naar een man die ook die passie heeft om er met een caravan te reizen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sivie, 54 jaar · Geleen
Volgt
Annny, 53 jaar · Meerbeke
Geen macho types, een beetje stoer mag je absoluut wel zijn. Je bent te vertrouwen, eerlijk en vrijgezel lijkt mij ook wel
Jongjingkim, 54 jaar · Koolkerke
Ook iemand die graag in alle kleine dingen blijdschap zoekt of vind
Ikzochtjo650710, 52 jaar · Meerssen
Als mijn profiel jou aanspreekt hoop ik dat je mij snel een berichtje stuurt zodat wij kennis kunnen maken.
HolyMaria, 52 jaar · Amersfoort
Aardige lieve man die een beetje op hetzelfde nivo zit en ook zin heeft om wat mooie herinneringen te maken voor de toekomst