Jij bent misschien net als ik wel een tikkeltje gestoord en vindt het ook wel leuk om je leven wat meer spice te geven. Dan moet je me even aanspreken.
Een man die ook dezelfde houding heeft als de mijne. Een man die open van geest is enwaarmee ik gemakkelijk kan praten. Een man die trots op me kan is vanwege alle dingen die ik nog steeds kan doen.
Iemand die romantisch is met een goed gevoel voor humor. Een goede luisteraar . Iemand die een sexy avond voor me kan plannen. En die een beetje in me eigen leeftijd is.
Ik zoek een man die heel goed zijn eigen zaakjes kan regelen. Daar wil ik ook zekerheid in. Ik ben ook op zoek naar een man die ook die passie heeft om er met een caravan te reizen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zonietdantoch, 54 jaar · Ransdaal
Aangezien respect voor een ander bij mij altijd op de eerste plaats staat zou ik het fijn vinden als jij ook zo bent. Jij bent
Positivo, 51 jaar · Houten
Een wereldvent ;-) die mij neemt zoals ik ben en het liefst ook spiritueel is alhoewel dat geen must is wat mij betreft.
Chocoladeloverr, 50 jaar · Haler
Ik neem aan dat jij ook wel wat liefde wilt voelen? Dan kunnen we kijken hoe dat voelt en of we een leuke klik hebben waar we iets
Eugenie, 52 jaar · Kerkhove
Je houd van autorijden en weekendjes weg. Je vind het leuk om een spontane vrouw beter te leren kennen en wil daar ook best wel
Ineke63, 54 jaar · Erembodegem
Volgt
E-You, 50 jaar · Borgsweer
Jij bent een man met gevoel voor humor. Je kan lachen en je bent wel altijd in voor een grapje. Spontaniteit is geen vreemd woord