Misschien ben jij wel degene waar ik voor door het vuur ga en me open stel. Natuurlijk moet het van beide kanten komen, alleen kan ik de kar niet trekken. Dus verwacht ik van jou ook wel dat jij je open stelt. Je levensverhaal hoef je me niet meteen tot in de kleinste details te vertellen, zulke dingen zijn op dit moment van ondergeschikt belang en dat komt wel, stapje voor stapje.
Iemand die romantisch is met een goed gevoel voor humor. Een goede luisteraar . Iemand die een sexy avond voor me kan plannen. En die een beetje in me eigen leeftijd is.
Een harde vent die geniet van een volle vrouw. Ik zou het heerlijk vinden als een sterke vent mij eens flink onder handen zou nemen. allerlei standjes wil doen met mij.
Hoop hier een man te vinden voor serieus contact. Een lieve vriend, een geweldige man, die samen met mij het leven wilt aan gaan. Het leuk en fijn hebben samen.
Ik zoek een man die heel goed zijn eigen zaakjes kan regelen. Daar wil ik ook zekerheid in. Ik ben ook op zoek naar een man die ook die passie heeft om er met een caravan te reizen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
PratWitney, 52 jaar · Mariënvelde
Over jou? Je kan verleiden als don juan, dansen als fred astaire en kussen als de beste. Jij kan mijn hart sneller laten kloppen,
Agradecida, 53 jaar · Posterholt
Weten wat te doen, als je alle regie in handen mag hebben!
Vlaamsevlam, 50 jaar · Londerzeel
Jonger of ouder dan mij maakt mij niets uit. In bed zijn leeftijden gewoon nummers en zegt niets over wat we doen. Ik hou van
LadyInGreen, 50 jaar · Leuven
U houd van strelen en zoenen en houdt van een lekker lang voorspel. U denkt niet alleen aan u zelf maar u wilt samen genieten,
Strangeress, 50 jaar · Almere
een knappe vent die mij draagt met zijn sterke armen.
Komnaarhuusje, 52 jaar · Alblasserdam
Ja wat zal ik zeggen, gewoon een leuke lieve man die geen voor oordelen heeft met en om mijn werk?