Je bent iemand die zich niet bezig houdt met hoe iemand er uit ziet maar ook naar het karakter kijkt en naar wat de persoon in kwestie jou te bieden heeft in ruil voor jouw vriendelijkheid en liefde. Wat denk je? kan je hier nog iets aan toevoegen? Vertel het me maar!
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft. Die het niet erg vind om over zijn gevoel te praten en die ook goed kan luisteren.
Een harde vent die geniet van een volle vrouw. Ik zou het heerlijk vinden als een sterke vent mij eens flink onder handen zou nemen. allerlei standjes wil doen met mij.
Een man die nog geen verplichtingen heeft om binnenkort een leuk plezier met mij te hebben! Maak me weer blij en doe niets wat me van streek kan maken! Ik wil dat we samen zullen genieten!
Ik zoek een leuke, lieve man die ook op zoek is naar die arm of knuffel. Iemand om samen gezellige dingen mee te ondernemen en samen een mooie toekomst op te bouwen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Patsy2, 53 jaar · Rotterdam
Volgt.
Uknl4u, 50 jaar · Venray
vul ik nog in!
Renata, 54 jaar · Dordrecht
Volgt
Reisje1965, 52 jaar · Rotterdam
Laika, 51 jaar · Kortemark
Misschien zit je ook in een relatie die seksueel niet bevredigend is of misschien kom je om een andere reden seks tekort, dat
MissEleonore, 51 jaar · Naaldwijk
Ik hou van iemand die me kan ondersteunen in alles wat ik wil. Ik hou van een man die me kan aanmoedigen. Ik hou van de man die me