Iemand die romantisch is met een goed gevoel voor humor. Een goede luisteraar . Iemand die een sexy avond voor me kan plannen. En die een beetje in me eigen leeftijd is.
Als je net als mij op zoek bent naar die ene persoon die jou seksueel goed kan verwennen dan moet je niet verder zoeken, want ik heb alles in mij om jou urenlang te verwennen op de manier hoe jij dat wilt.
locaties zijn nader nog te bepalen, maar ik wil eerst een goeie band hebben met de personen in kwestie. Het is geen pre, maar het vergemakkelijkt wel de sfeer als het ware. Wij willen liever niet thuis ontvangen, maar als jij zelf wel kunt ontvangen, heb ik daar wel gehoor naar.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Annna19671015, 50 jaar · Terneuzen
Jij bent single, en je bent er aan toe om je in een nieuw avontuur te storten met een leuke en gezellige vrouw. Je bent lief en
AnneSuze, 50 jaar · Aarschot
Jij staat er ook ontspannen in. Voor jou geen relatie (of die heb je al dat maakt me ook niet uit) maar een leuke date af en toe
Franny19650616, 52 jaar · s-Hertogenbosch
Een warm hart, joviaal, humoristisch maar ook serieus wanneer het nodig is. Je bekijkt het leven van de zonnige kant.
Miekejeej, 54 jaar · Diest
Jij bent een trouwe man die echt voor iemand wilt gaan. Je bent nog erg actief en gaat graag leuke dingen ondernemen
IngedeV, 53 jaar · Schaffen
U bent niet iemand die de hele dag alleen maar op de zetel hangt, een keer is niet erg. Maar er moet wel een beetje actie in u inzitten.
DansmetMarie, 54 jaar · Velserbroek
Ik zoek een man die ook nog is dansen kan haha. Een man die betrouwbaar is onafhankelijk is en gevoel voor humor heeft, en lief