Een man verre van simple-minded of doorsnee ! Ondernemend, levensgenieter, humor (als je maar niet t hards lacht om je eigen grappen :) Het dekbed mag je soldaat maken :) charismatisch, charm, brains and balls. Ruwe bolster, blanke pit ?! Goodlooking because Beauty attracts the eye, but know that Personality captures the Heart ! ;)
Ik heb iemand nodig die kleuren in mijn leven terug kan brengen. Ik wil een respectvolle kerel die niet saai is en me alles kan laten ervaren. Wie kan voor mij zorgen en kan me aan het lachen maken als ik bij hem ben. Ik vind het leuk als je een lieve en romantische vent bent.
Je ziet in mij niet enkel de simpele werkster, maar ook mij als persoon een mens van vlees en bloed die ook dat kleine beetje geluk zoekt in haar leven.
Het zou fijn zijn als je al een paar van deze dingen leuk vind, dagjes weg, fietsen, wandelen, wijntje drinken, tv kijken, samen eten, ontspannen en tuinieren. Ik hou wel van meer dingen, maar je mag ook wel een beetje nieuwsgierig naar mij zijn. Ik ben niet moeilijk in de omgang en hoop dat jij dat ook niet