Ik zoek een rustige man, iemand die niet altijd maar op de voor grond staat en de aandacht wilt. Reizen doe ik graag en ik hou van dieren dus mocht jij daar ook interesse voor hebben zou dat leuk zijn. Natuurlijk zoek ik geen kloon van mijzelf dus ben ik benieuwd wat jij allemaal leuk vind om te doen.
Jij bent opzoek naar leuk gezelschap, en zou het niet erg vinden als het daar niet alleen bij bleef. Je bent verzorgt en heb je eigen carrière of vind het geen probleem dat je partner een drukke baan heeft. Je houd van relaxen en dingen ondernemen, dan ben jij wat ik zoek!
Als jij gek op seks bent en weet wat je met een vrouw als ik aan moet, dan weet ik zeker dat het heerlijk heet kan worden. Echt heet is gewoon een must en daar wil ik dan ook werk van maken met jou!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Exposer, 52 jaar · Aalst
Man(nen) die van buitensex houden en sex op openbare plekjes.
YolanX, 50 jaar · Koersel
Jij en ik samen een mooie tijd doorbrengen zou geweldig zijn. Ik wil graag dat het gebeurt en er wat moois van maken, samen,
Missmadge, 50 jaar · Kester
Een romantische, opwindende en gezellige man met vooral humor geniet voor mij de voorkeur! Liefst ook sportief, verzorgd
Grietja, 50 jaar · Scherpenisse
Je bent geil, opgewonden en een tijger in bed. Je zoekt net als ik geen relatie, dus wel de lusten en niet de lasten. Discretie.
YoloXXX670124, 50 jaar · Deinze
Ik mis een maatje die me steunt, met me lacht, praat en leuke dingen doet. Ik ben niet jaloers ingesteld, heb mezelf gevonden
Paradisewoman, 54 jaar · Donkerbroek
Ik zoek een man die een aangename persoonlijkheid heeft en een goed gevoel voor humor ook.