Ik wil niet dat jij en ik zo in elkaar opgaan dat we alles vergeten wat in ons leven belangrijk is zoals familie, vrienden, dromen, werk , hobby's en succes. Ik zal niet toestaan ??dat je mij jouw "alles" maakt, ik wil dat je een geweldig leven kunt leiden. Ik wil dat je je angsten onder ogen ziet.
Jij gaat mij toch niet alleen maar opsommingen laten doen he? Ik denk dat het wel meer dan duidelijk is wat ik hoop te vinden hier. Een leuke man of vrouw om weer wat meer te genieten van het leven. Wij kunnen van alles en nog wat gaan doen, als het maar gezellig en ontspannen is.
Denk je dat je in de gelegenheid zou zijn om seks met me te hebben terwijl er een camera is die ons filmt? Ik denk dat ik graag zou voelen hoe dat voelt.
De juiste man voor mij is best wel moeilijk te omschrijven. Iemand die me serieus neemt en niet met mijn gevoelens speelt, die een relatie niet ziet als bezigheidstherapie en die niet op zoek is naar een huishoudster maar wel een vriendin om lief en leed mee te delen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bloemhaar, 50 jaar · Papekop
Jij wil ook maar al te graag dat verliefde gevoel weer eens hebben. Die kriebels en vlinders die wild vladderen en waar maar
Summerof66, 51 jaar · Lage Vuursche
Ben je opzoek naar een vaste relatie. Niet meteen bij elkaar intrekken natuurlijk wel eerst elkaar goed leren kennen ;( ik