Iets meer zelfverzekerd dan ik ben, als we allebei verlegen zijn, dan lopen we elkaar misschien wel mis. Als ik je wat beter ken, dan zal dat wel beter gaan maar eerst moet het ijs gebroken worden. je bent geen kroeghanger maar ook geen bankzitter maar er zijn genoeg dingen die we samen kunnen doen.
Een man die ook dezelfde houding heeft als de mijne. Een man die open van geest is enwaarmee ik gemakkelijk kan praten. Een man die trots op me kan is vanwege alle dingen die ik nog steeds kan doen.
Ben jij een vrouw en herken jij jezelf in mijn profiel en heb je zin om te daten en een ralatie aan te gaan, hoop ik op een reactie. Samen delen, lol hebben, uit gaan, winkelen, restaurantje. Sta je open voor een serieuse dat en relatie.......Laat ik iets van me horen!
Ik wil niet dat jij en ik zo in elkaar opgaan dat we alles vergeten wat in ons leven belangrijk is zoals familie, vrienden, dromen, werk , hobby's en succes. Ik zal niet toestaan ??dat je mij jouw "alles" maakt, ik wil dat je een geweldig leven kunt leiden. Ik wil dat je je angsten onder ogen ziet.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gembirdy, 54 jaar · Wezup
iemand die gelijk is net als ik (echt, down-to-earth) en wie weet wie hij is (zelfverzekerd) maar een gevoelige kant heeft.
AutoSeksDate, 50 jaar · Keerbergen
Je moet wel lekker geil zijn en zin hebben om het ook buiten te doen. Je moet wel een sexy lijf hebben en weten hoe je een vrouw
Zee-dame, 51 jaar · Heerlen
Een avonturier, jij houdt ervan om er op uit te gaan en zit niet graag stil. Een sterke man, dat weet wat hij wilt en wat de toekomst
ZaraBloem, 51 jaar · Goirle
Nou je bent leuk charmant aardig leuk in de omgang en je houd van gezelligheid. Dan zijn we denk ik al wel een heel eind op weg
Charletan, 53 jaar · Niel
Hoop van hier iemand te mogen ontmoeten die MIJN aandacht weet te trekken
Jantiens, 52 jaar · Beverwijk
Een lieve eerlijk man die ook het alleen zijn een beetje beu is en die een vrouw zoekt om gezellige dingen mee te doen. Lekker