Als je veel seks hebt en dan helemaal niet. Ben ik erg benieuwd hoe dat zal zijn als we samen zijn. We komen er alleen door me nu een bericht te sturen, dan zullen we elkaar heerlijk in elkaars armen liggen.
Een man die nog geen verplichtingen heeft om binnenkort een leuk plezier met mij te hebben! Maak me weer blij en doe niets wat me van streek kan maken! Ik wil dat we samen zullen genieten!
Een man die ook dezelfde houding heeft als de mijne. Een man die open van geest is enwaarmee ik gemakkelijk kan praten. Een man die trots op me kan is vanwege alle dingen die ik nog steeds kan doen.
Joke655, 52 jaar · Zwolle
♥ Overijssel ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
ik ben een vrouw
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Paradisewoman, 54 jaar · Donkerbroek
Ik zoek een man die een aangename persoonlijkheid heeft en een goed gevoel voor humor ook.
CurlyAnne, 52 jaar · Dedgum
Als je er geen bezwaren tegen hebt, dat ik in een huwelijk zit, en ik gewoon een leuke man zoek, voor de gezelligheid...dan
Freiheid69, 51 jaar · Antwerpen
Kort over jou: klaar met je verleden, zin in de toekomst! Attent, humor, gezellig en lief
Majaisik, 52 jaar · Alkmaar
Een vlotte babbel hebben vind ik toch wel fijn. Ik kan wel begrijpen dat je eerst wat moet los komen maar daar hebben we dit dan
Clauwtje, 51 jaar · Leuven
Geil. Dus ;-) en goed verzorgd een eigen mening en lief.
Duifje1963, 54 jaar · Sneek
Hou jij van dansen en vind jij het heerlijk om dat te doen. Ben jij spontaan, vrolijk maar vooral sportief. Single is voor mij