Een man die ook dezelfde houding heeft als de mijne. Een man die open van geest is enwaarmee ik gemakkelijk kan praten. Een man die trots op me kan is vanwege alle dingen die ik nog steeds kan doen.
Maudymegafan, 52 jaar · Wilsum
♥ Overijssel ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Je bent geil? Gebonden single het maakt me niet uit
ik ben op zoek naar iemand die van het leven kan genieten maar ook niet wegloopt voor problemen. iemand die echt voor mij wil gaan en me accepteert zoals ik ben. Geen simpele zielen maar ook geen dramakings,gewoon een eerlijke oprechte lieve gevoelige man.
Jij gaat mij toch niet alleen maar opsommingen laten doen he? Ik denk dat het wel meer dan duidelijk is wat ik hoop te vinden hier. Een leuke man of vrouw om weer wat meer te genieten van het leven. Wij kunnen van alles en nog wat gaan doen, als het maar gezellig en ontspannen is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HappyS, 52 jaar · Garminge
Ben jij ook een fijne en actieve man die het leuk vind om met mij leuke dingen te ondernemen? Dan mag je altijd een berichtje
Cheerikoke13, 52 jaar · Diest
Volgt
JoseH1964, 53 jaar · Rolde
Ik zoek een spontane man die graag actieve dingen onderneemt en houd van spontane acties. Samen lief en leed delen zie je wel
GewoonHanneke, 51 jaar · Emmeloord
Gewoon een lieve man bij voorkeur een Nederlandse vent maar een neger mag ook
Saskiaopzoek, 52 jaar · Lochristi
Een leuke man gezocht, die met mij mee wilt naar partijtjes en feestjes. iemand die volop wilt genieten en dat samen met mij
Mop1963, 54 jaar · Maarssen
Eerlijke, lieve, liefst niet rokende man die van humor houd