Ik ben op zoek naar een vriendelijke vriend of een inwonende vriend. Je bent ook praktisch en goed in beslissingen. Je kunt dingen met gratie of op de juiste manier aan. Je hebt een positieve ingesteldheid in het leven.
Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal gevoel geven als je bij me bent. Ik ga veel geweldige dingen met je doen.
Ik wil niet dat jij en ik zo in elkaar opgaan dat we alles vergeten wat in ons leven belangrijk is zoals familie, vrienden, dromen, werk , hobby's en succes. Ik zal niet toestaan ??dat je mij jouw "alles" maakt, ik wil dat je een geweldig leven kunt leiden. Ik wil dat je je angsten onder ogen ziet.
Een man die mij kan verwennen en totaal niet aan zichzelf denkt maar die weet dat je seks samen moet hebben om te zorgen dat je samen aan je trekken kan komen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Peachum, 54 jaar · Apeldoorn
Discretie! Discretie! Discretie! Deze dame is toe aan vernieuwing, Eigenlijk wil ik gewoon iets geils!!!! Lieve mannen,
ChriiestienehXx, 52 jaar · Oirsbeek
Ik ben op zoek naar een man die net als ik een goede baan heeft en die ook ongebonden is en die, net als ik, op zoek is naar een nieuwe
Petronellaa, 54 jaar · Heerlen
Een leuke man met een serieuse uitstraling. Om mee te lachen en mee te donderen. Ik kan namelijk ook wel een beetje stout zijn
XSmile-Layla, 52 jaar · Lauwerzijl
Ik wil graag een langdurige relatie of gezelschap met gelijkgestemde personen. Ik wil een enorm netwerk van verkoop- en
MariskaFe, 50 jaar · Walshoutem
Ja verliefd worden dat wil ik zo graag weer eens. Eigenlijk zie ik er erg veel voordelen aan. Leuk, gezellig, en zeker niet
HotBNatas, 51 jaar · Kapellen
Je bent ontzettend geil en je neukt me alsof het onze laatste dag op aarde is. Doe eens wat anders voor de verandering en maak