Seks is natuurlijk alles voor me en maak daar ook graag tijd voor. Als ik seks kan hebben zou dat me erg gelukkig maken. Ben jij er zelf ook zoekende naar, of je nu gebonden bent of niet?
Ben je leuk? Lief en hou je ook van een sociaal leven? Ik hou niet van een man die altijd te laat is of veel klaagt. We moeten positief zijn en de andere persoon de beste versie van zichzelf maken.
Een leuke man die er verzi uit ziet en die het wel geil lijkt om zo af en toe af te spreken met me. Misschien zelfs wel op regelmatige basis, wie zal het zeggen
Ik hoop hier een leuke en eerlijke man tegen te komen. Wat geduld zou erg op prijs gesteld worden, want ik heb namelijk wel wat tijd nodig om iets te kunnen beslissen. Uiterlijk is voor mij geen belangrijke punt, zolang ik mij maar goed voel in jouw gezelschap.
Een man die mij kan verwennen en totaal niet aan zichzelf denkt maar die weet dat je seks samen moet hebben om te zorgen dat je samen aan je trekken kan komen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Magic XT, 53 jaar · Wildervank
Ik ben op zoek naar een discrete sexrelatie. Ik wil niemand teleurstellen en het moet allemaal dus in het geniep gebeuren.
Li5aG, 50 jaar · Kaard
Je staat open om te trouwen met iemand zoals ik. Dat betekent dat je trouw en begripvol moet zijn, want ik heb nog nooit de kans
ReyynaXx, 54 jaar · Nederweert
Ik ben hier, op zoek naar een serieuze relatie. Ik hou van een man die intelligent en grappig en eerlijk is. Ik vind haar leuk
Renata, 54 jaar · Dordrecht
Volgt
Jill2u, 52 jaar · Hakendover
Ik hou van mannen die me aandacht durven te geven. Ik zou graag wijn op het terras met je willen drinken, het zou erg leuk zijn
BlondBailey, 52 jaar · Zeijerveld
Ik hou van praten of chatten dus begin maar een gesprek en je mag me alles vragen. Je houdt van karaoke zingen, daar kan ik ook