Ze hebben allemaal verschillende persoonlijkheden ... misschien is een van hen mijn droomjongen .. je weet maar nooit ... en ik geloof niet in het huwelijk ... zoveel mensen bedriegen elkaar in de moderne maatschappij en wat is het punt in geld verspillen om alles te laten zien als je verliefd bent op je partner als je het alleen voor jezelf en je partner moet bewijzen?
Hoop hier een man te vinden voor serieus contact. Een lieve vriend, een geweldige man, die samen met mij het leven wilt aan gaan. Het leuk en fijn hebben samen.
Ik wil een man vinden met wie ik plezier kan maken, leuke dingen kan doen, samen uit eten gaan en natuurlijk zou ik het niet erg vinden om wat te koken voor ons, wat is je favoriete maaltijd?
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd voor nemen. Eerst kijken of er een klik is toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HotBrecht, 53 jaar · Brugge
wild en lekker, gewillige tong hebben en geen gaatje overslaand. De vriendin van mijn man en mijn man en ik hebben ons allemaal
Anneke4, 53 jaar · Hasselt
Ben je een sportieve, slanke man die graag danst (of het wil leren) dan spreek je me aan. Bovendien is rook- en alcoholvrij
Sportylea, 50 jaar · Deurne
Ben jij die sportieve man die het ook fijn vind om samen dingen te onder nemen? Ik zoek misschien wel een sport maatje, maar
GloriaB, 54 jaar · Steendam
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij
MissyX, 53 jaar · Gennep
De liefde is goed, maar zelf ben ik meer in voor een spannende seksrelatie. al dat gedoe heb ik langzamerhand genoeg van gekregen.
OmgGouda, 50 jaar · Gouda
altijd moeilijk om hier iets nuttigs in te vullen, maar te beginnen moet je wel bespraakt zijn, sociaal, open, eerlijk en