Niet geïntimideerd door mijn doelen en wat ik kan bereiken. Gepassioneerd over wat je doet. Ik bewonder iemand die de ruimte opfleurt als ze praten over wat ze doen. Ten slotte, bescheiden en bereid om anderen te helpen.
Een man die ook dezelfde houding heeft als de mijne. Een man die open van geest is enwaarmee ik gemakkelijk kan praten. Een man die trots op me kan is vanwege alle dingen die ik nog steeds kan doen.
Wat ik eigenlijk hier zoek, is gewoon leuk en gezellige contact, met een leuke andere man. Die wel de betekenis van gezelligheid weet, en waardeert. Die zin heeft om met mij af en toe een leuke avond buiten de deur door te willen brengen. Meer vraag ik niet..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nokiaatje, 52 jaar · Meppel
Je geen problemen hebt dat ik in een relatie zit, en het toch leuk en spannend vind om mij te gaan leren kennen. En natuurlijk
BunnyBunNed, 53 jaar · Hansbeke
je zult ruig zijn en geile dingen met me doen, zodat ik me opgewonden voel en trek krijg naar meer seks met jou.
Sissy19650514, 52 jaar · Oss
Als je jezelf al in mijn tekst kan vinden is er weinig wat een leuk gesprek in de weg zal gaan staan. Ik ben altijd bereid met een
Repel1965, 52 jaar · Opdorp
Kan jij deze ondeugende vrouw een beetje temmen? Als ik eenmaal bezig ben dan ben ik niet meer te stoppen. Dus maak je borst
Saskia196603, 51 jaar · Kaaskerke
Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken.
Amandje1966, 51 jaar · Zorgvlied
Ik zoek een vent dat mijn speeltjes zal vervangen, ik hou wel van een man dat goed geschapen is. Verwennen mij met jouw natte