Ik weet eigenlijk niet zo goed wat ik precies van een leuke gezellige man verwacht, maar ik denk dat we daar wel achterkomen, als we samen zijn, en elkaar ontmoeten, toch? Laten we vooral niet te moeilijk doen, en elkaar leren kennen.
Hoop hier een man te vinden voor serieus contact. Een lieve vriend, een geweldige man, die samen met mij het leven wilt aan gaan. Het leuk en fijn hebben samen.
Ben je al een tijdje alleen en wil je dat veranderen, ben je op zoek naar een vrouw die haar hart op de juiste plek heeft en die vriendelijk voor je zal zijn? Zoek dan niet verder, want dan ben ik de juiste vrouw voor jou en kunnen we samenwerken aan onze gemeenschappelijke toekomst.
Het zou fijn zijn als je al een paar van deze dingen leuk vind, dagjes weg, fietsen, wandelen, wijntje drinken, tv kijken, samen eten, ontspannen en tuinieren. Ik hou wel van meer dingen, maar je mag ook wel een beetje nieuwsgierig naar mij zijn. Ik ben niet moeilijk in de omgang en hoop dat jij dat ook niet
Ik hoop hier een leuke en eerlijke man tegen te komen. Wat geduld zou erg op prijs gesteld worden, want ik heb namelijk wel wat tijd nodig om iets te kunnen beslissen. Uiterlijk is voor mij geen belangrijke punt, zolang ik mij maar goed voel in jouw gezelschap.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Saraanja, 53 jaar · Winksele
Je bent een lekkere geile knuffelbeer, een man met een heerlijk karakter waar ik ook mee kan kletsen. Want alleen seks zonder
Bibliothecaris, 54 jaar · Lelystad
Bij deze indien ik jou interesse gewekt heb hoop ik dat je snel contact opneemt met me.
Djessi1967, 50 jaar · Bleskensgraaf
Jij bent een positief ingestelde man ook als er iets is, weet je dat het goed komt. Weet je dat achter die wolk de zon schijnt.
Wijntjerbij, 50 jaar · Haasrode
Mannen die van het leven houden. Oh en ja, ik heb graag dat je wat langer dan me bent. Meeste mannen die me leuk vinden zijn kort.
Leukedag, 52 jaar · Borsbeek
Ook al zijn we een dagje ouder dat mag ons toch niet tegenhouden om voluit te gaan in het leven? Lekker op de motor weg of met de
Coravdbaars, 54 jaar · Delfgauw
Jij bent een man die bekend staat als gezelligheidsmens met een bourgondische inslag. Je vindt het leuk om op een terrasje