Jij weet dat je me kan hebben, je weet dat je mijn huid aan kan raken, zelfs mijn poesje. Laat maar een woord vallen en we kunnen over dingen gaan praten.
Als jij gek op seks bent en weet wat je met een vrouw als ik aan moet, dan weet ik zeker dat het heerlijk heet kan worden. Echt heet is gewoon een must en daar wil ik dan ook werk van maken met jou!
Ben je leuk? Lief en hou je ook van een sociaal leven? Ik hou niet van een man die altijd te laat is of veel klaagt. We moeten positief zijn en de andere persoon de beste versie van zichzelf maken.
Iemand die romantisch is met een goed gevoel voor humor. Een goede luisteraar . Iemand die een sexy avond voor me kan plannen. En die een beetje in me eigen leeftijd is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Aleida196701, 50 jaar · Antwerpen
Je vind het niet erg dat ik in onze evt relatie wel eens een beetje TE druk kan zijn met geld verdienen end at we daardoor niet
NiceClarissaa, 51 jaar · Amsterdam
Je houdt van plannen om te reizen zoals het bezoeken van enkele toeristenplekken. En heeft een flexibele tijd die ik alleen
Zeeuwsstel, 53 jaar · Goes
Volgt
XxJudith0, 50 jaar · Aarsele
Ben jij de man die me goed laat voelen en die er voor me is. Een vriendschap is alles voor me en daar wil ik graag aan werken. Alles
Hottest06, 52 jaar · Ieper
Volgt
Redcorset, 54 jaar · Baarn
Ik zelf heb lange tijd geen seks gehad, dus ik zoek iemand die mij werkelijk alle hoeken van de kamer kan laten zien. Van tedere