Ik wil graag een man met wie we delen onze plannen, dromen en ups en downs hebben. Het leven is niet alleen een witte weg en ik ben klaar om mijn vrouw te ondersteunen in elke situatie. Ik hoop dat hij gevoelig, teder, zorg, begrip te zijn. Hij is om eerlijk te zijn, eerlijk zijn, met een goed gevoel voor humor, communicatief. Tegelijkertijd is hij verantwoordelijk is en vol zelfvertrouwen ... hij de meeste hekel aan argumenten en andere conflicten en zal proberen alles om een gevecht te vermijden .... Ik wil graag iemand ontmoeten vrolijk, gul hart, aanhankelijk en verstandhouding met goed hart, iemand ... die waarde hechten aan huis gezelligheid en warmte. Die persoon moet zorgzaam en in staat om lief te hebben en me accepteren zoals ik ben. Ik ben blij met mensen die actief betrokken zijn bij hun kinderen leven - Ik denk dat dit een zeer noodzakelijk onderdeel van het ouderschap.
Ik wil een man vinden met wie ik plezier kan maken, leuke dingen kan doen, samen uit eten gaan en natuurlijk zou ik het niet erg vinden om wat te koken voor ons, wat is je favoriete maaltijd?
Je ziet in mij niet enkel de simpele werkster, maar ook mij als persoon een mens van vlees en bloed die ook dat kleine beetje geluk zoekt in haar leven.
Jij bent opzoek naar leuk gezelschap, en zou het niet erg vinden als het daar niet alleen bij bleef. Je bent verzorgt en heb je eigen carrière of vind het geen probleem dat je partner een drukke baan heeft. Je houd van relaxen en dingen ondernemen, dan ben jij wat ik zoek!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SweetAlene, 50 jaar · Emmen
Je moet een goede man zijn met een groot hart, als je mijn hart wil veroveren dan moet je wel wat te bieden hebben. En natuurlijk
Eternal Youth, 50 jaar · Rotterdam
Aan alle leuke kerels die ouder zijn dan 50 zeg ik: stuur mij maar snel eens een leuk berichtje! Ik val op een iets oudere man!
Schwif, 53 jaar · Brielen
Iemand waar ik mee kan lachen Die lief is, spontaan,eerlijk,zichzelf goed verzorgd En natuurlijk wil het oog ook wat,dus
BestGerrda, 52 jaar · Elst
Samen de geilste pret in bed hebben en doen wat we het liefste willen doen met elkaar. Ik kan je wel zeggen dat mijn kutje het
-Roselyn--, 54 jaar · Huise
Ik hoop echt dat wij het beste bij elkaar er uit kunnen halen. Ik doe werkelijk alles voor mijn grote liefde. Ik beloof je nu
Dijan, 50 jaar · Assen
Leuk, maf, nuchter, humor, donker haar, In voor een lekker glas wijn bij de open haard en shoppen? In omgeving Assen. Spreekt