Een stout sletje wil je naast je voelen en dat stoute meisje wordt stouter dan stout. Mijn flatje heeft een kamer waar het stoute meisje los wilt gaan. Kom je gauw?
Ben jij een vrouw en herken jij jezelf in mijn profiel en heb je zin om te daten en een ralatie aan te gaan, hoop ik op een reactie. Samen delen, lol hebben, uit gaan, winkelen, restaurantje. Sta je open voor een serieuse dat en relatie.......Laat ik iets van me horen!
Een nette heer dus, ook qua kleding en uiterlijke verzorging maar ook qua sociale omgang met mij en anderen. Je hebt normen en waarden, principes waar je voor staat. Je bent respectvol, weet waar de liefde voor jou omdraait en je wilt deze liefde weer in je leven vinden. Tikje romantisch, tikje stout en
Iemand die romantisch is met een goed gevoel voor humor. Een goede luisteraar . Iemand die een sexy avond voor me kan plannen. En die een beetje in me eigen leeftijd is.
Als je net als mij op zoek bent naar die ene persoon die jou seksueel goed kan verwennen dan moet je niet verder zoeken, want ik heb alles in mij om jou urenlang te verwennen op de manier hoe jij dat wilt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
PrettyLynn65, 52 jaar · Parrega
Ik ben hier gewoon om een neukmaatje te vinden die er altijd voor me kan zijn als ik de behoefte heb om seksueel tevreden te wordengesteld.
Ashlyn, 51 jaar · Doel
Heb jij een fijn karakter en ben je ook net zoals ik ruimdenkend. Ben je in voor avondje toneel kijken of lekker op de bank te
Paradisewoman, 54 jaar · Donkerbroek
Ik zoek een man die een aangename persoonlijkheid heeft en een goed gevoel voor humor ook.
Reeetje, 50 jaar · Vlaardingen
Misschien ben jij wel degene waar ik voor door het vuur ga en me open stel. Natuurlijk moet het van beide kanten komen, alleen
Raining, 51 jaar · Oostvoorne
Volgt
Jeuk670314, 50 jaar · Dronten
Wat ik allemaal van jou verwacht is de hoogst nodige discretie en hygiëne. Een man die mij alle hoeken van de kamer laat