Je speelt geen spelletjes en je staat open voor een langdurige relatie. Je moet goed gemanierd zijn en een verantwoordelijke volwassene zijn. Op die manier weet je hoe je voor jezelf moet zorgen en voor degenen waar je altijd om geeft.
Jij gaat mij toch niet alleen maar opsommingen laten doen he? Ik denk dat het wel meer dan duidelijk is wat ik hoop te vinden hier. Een leuke man of vrouw om weer wat meer te genieten van het leven. Wij kunnen van alles en nog wat gaan doen, als het maar gezellig en ontspannen is.
Als je net als mij op zoek bent naar die ene persoon die jou seksueel goed kan verwennen dan moet je niet verder zoeken, want ik heb alles in mij om jou urenlang te verwennen op de manier hoe jij dat wilt.