Je bent niet bang om vies te worden ,en loopt niet in je vrije tijd in een 3-delig pak. Je houd van dieren , want dieren en dan vooral paarden horen bij mij. Je staat open voor een leuk contact en misschien meer.
Een man die mij kan verwennen en totaal niet aan zichzelf denkt maar die weet dat je seks samen moet hebben om te zorgen dat je samen aan je trekken kan komen.
Ik wil natuurlijk iemand van mijn leeftijd ontmoeten, en ik wil ook iemand ontmoeten die ballen heeft, en zal man worden, ik zal diegenen vermaken, mensen die zelfverzekerd en goofy zijn? en weet wanneer serieus te zijn,
Jij gaat mij toch niet alleen maar opsommingen laten doen he? Ik denk dat het wel meer dan duidelijk is wat ik hoop te vinden hier. Een leuke man of vrouw om weer wat meer te genieten van het leven. Wij kunnen van alles en nog wat gaan doen, als het maar gezellig en ontspannen is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marjolein24, 53 jaar · Hasselt
Ongebonden man, met de nodige levenservaring. Een luisterend oor bieden, stiltes opvangen, niet dat die er met mij veel
Yourlady, 54 jaar · Amsterdam
volgt
XSmile-Layla, 52 jaar · Lauwerzijl
Ik wil graag een langdurige relatie of gezelschap met gelijkgestemde personen. Ik wil een enorm netwerk van verkoop- en
Missmomo, 54 jaar · Mopertingen
Je bent gewoon een lieve man
Ammmandaaa, 53 jaar · Londerzeel
Ben jij die man die lekker stout is, een avontuur aan durft. Een man die samen een geweldige spannende tijd wilt aan gaan, lief
Tijgetje66, 51 jaar · Emmen
Je kan discreet met mijn situatie omgaan, vind het niet erg dat er niet vaak afgesproken kan worden en dat het zelfs misschien