Bij voorkeur iemand die uit de buurt komt en mij de omgeving kan laten zien. Ik moet nu uitgaan van ongeduldige collega's... het is natuurlijk geen pre, kom je van ver dan is dat ook goed. Zolang we een gezellige en spannende klik hebben
De juiste man voor mij is best wel moeilijk te omschrijven. Iemand die me serieus neemt en niet met mijn gevoelens speelt, die een relatie niet ziet als bezigheidstherapie en die niet op zoek is naar een huishoudster maar wel een vriendin om lief en leed mee te delen.
Ben je leuk? Lief en hou je ook van een sociaal leven? Ik hou niet van een man die altijd te laat is of veel klaagt. We moeten positief zijn en de andere persoon de beste versie van zichzelf maken.
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd voor nemen. Eerst kijken of er een klik is toch?