Ik zou graag een man willen ontmoeten die vol zelfvertrouwen is, gelooft in familiewaarden en begrijpt het belang van familie. Ik wil dat mijn man zorgzaam en zachtaardig is. Ik wil een man die onvoorwaardelijk van me houdt.
locaties zijn nader nog te bepalen, maar ik wil eerst een goeie band hebben met de personen in kwestie. Het is geen pre, maar het vergemakkelijkt wel de sfeer als het ware. Wij willen liever niet thuis ontvangen, maar als jij zelf wel kunt ontvangen, heb ik daar wel gehoor naar.
Herkenbaar mijn verhaal? Wil jij ook nu het leven omarmen en er alles uithalen? Niet uitstellen meer, daar kunnen we alleen maar spijt van krijgen immers.
Het zou fijn zijn als je al een paar van deze dingen leuk vind, dagjes weg, fietsen, wandelen, wijntje drinken, tv kijken, samen eten, ontspannen en tuinieren. Ik hou wel van meer dingen, maar je mag ook wel een beetje nieuwsgierig naar mij zijn. Ik ben niet moeilijk in de omgang en hoop dat jij dat ook niet
Als je net als mij op zoek bent naar die ene persoon die jou seksueel goed kan verwennen dan moet je niet verder zoeken, want ik heb alles in mij om jou urenlang te verwennen op de manier hoe jij dat wilt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Blondengeil67, 50 jaar · Kessenich
Je staat met je beide benen in t leven en je weet wat je wilt, dan wil ik die ene spannende uitdaging wel met je aangaan.
Cute-Nora, 50 jaar · Geeuwenbrug
Een man die dol is op reizen en die ook leuke hobby's geeft zoals wat ik heb. Een man die altijd graag een geweldige tijd wil hebben
BeetjeAandacht, 54 jaar · Eksel
Ik hoop dat ik via deze weg iemand ontmoet met wie ik dingen kan delen. Met name hete momenten! Heb je interesse dan hoor ik het
Katjaja, 53 jaar · Knokke
Iemand die een sexrelatie serieus neemt en daar ook echt naar op zoek is
PennydeJ, 51 jaar · Maarn
Je bent iemand die spontaan is, veel durft te doen en je schaamt je weinig voor mensen. Als je iets ziet en ervoor wilt gaan is
Miekejeej, 54 jaar · Diest
Jij bent een trouwe man die echt voor iemand wilt gaan. Je bent nog erg actief en gaat graag leuke dingen ondernemen